Czy skonfigurować AppleWatch, aby nie wybierał numeru 911 podczas „Wykrywania upadku”?


1

moja potrzeba:
nie chcę, aby „Wykrywanie upadku” wybrało numer 911. I chciałbym użyć „Wykrywania upadku”, aby uniemożliwić innym osobom wybieranie numeru 911 w moim imieniu.

mój stan:
Będę chodził i mam atak ... moje następne wspomnienie to to, że jestem w pogotowiu. Przejazd karetką pogotowia i wizyta ER to 1800 USD. Nie otrzymuję leczenia w oddziale ratunkowym. Wszystko, co muszę zrobić, to odpocząć. Odmawiam zapłaty 1800 USD i mam nadzieję, że „wykrycie upadku” rozwiąże ten problem.

sytuacja:
idę, mam napad, potykam się i upadam na ziemię. Najwyraźniej siedzę zdezorientowany i odpoczywam. Najwyraźniej jestem w stanie rozmawiać z ludźmi, którzy pytają, czy wszystko w porządku. Ale nie jestem w stanie przekonać ich, aby nie wzywali karetki pogotowia. Kilka razy pamiętam, jak rozmawiałem z EMT, mówiąc im, żeby zostawili mnie w spokoju, ale zawsze zmuszają cię do wejścia do karetki (chyba z powodów finansowych). Myślę, że jestem zbyt słaby / wyczerpany, aby fizycznie się im oprzeć.

Gdyby „Wykrywanie upadku” mogło uzyskać mój „Kontakt awaryjny”, aby porozmawiać z dobrym samarytaninem, który mnie znalazł, i przekonać ich, aby nie wybierali numeru 911, byłby to taki prezent. Tak niezwykłe. I oczywiście, NIGDY nie należy wybierać wykrywacza upadku 911. Jaki jest najlepszy sposób skonfigurowania „Wykrywania upadku”, aby ta strategia działała?

Wiem, że ta sytuacja brzmi szalenie, jest to główny powracający problem.


2 pomysły na zastosowanie przy wyłączonym wykrywaniu upadku: 1. Wyjaśnij swoją sytuację w „medycznym dowodzie tożsamości” w aplikacji zdrowia, ale ludzie mogą nie patrzeć. 2. Zachowaj fizyczny papier / laminowaną kartę itp.,
Którą

Odpowiedzi:


3

Źródło :

Wykrywanie upadków w Apple Watch Series 4 jest domyślnie wyłączone, chyba że masz 65 lat lub więcej. Nie ma sposobu, aby wykrycie upadku zrobiło to, co chcesz, nie można tego skonfigurować. Myślę, że twoją jedyną opcją jest wyłączenie.

Z dokumentu wsparcia Apple :

Jeśli podałeś swój wiek podczas konfigurowania zegarka Apple Watch lub aplikacji Health, a masz 65 lat i więcej, ta funkcja zostanie automatycznie włączona.

Jeśli z jakiegoś powodu zdecydujesz, że nie chcesz włączać funkcji wykrywania upadku, możesz ją wyłączyć w aplikacji Watch na iPhonie.

  1. Uruchom aplikację Watch na swoim iPhonie.
  2. Stuknij kartę Mój zegarek w lewym dolnym rogu.
  3. Stuknij Awaryjne SOS .
  4. Przewiń w dół i wyłącz wykrywanie upadku . Przełącznik jest w lewo, kiedy jest wyłączony.

Wyłącz wykrywanie upadku

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.