Jak przywrócić wiadomości, gdy Wiadomości w iCloud są włączone?


1

Jak mogę przywrócić usunięte wiadomości, gdy Wiadomości w iCloud są włączone?

Historycznie wystarczyło przywrócić iPhone'a do wcześniejszej kopii zapasowej iCloud, ale próbowałem to zrobić, ale ponieważ wiadomości w iCloud są włączone, usunięte wiadomości nie są przywracane.

Płacąc za zwiększenie przestrzeni dyskowej iCloud i regularne kopie zapasowe iCloud, można mieć nadzieję, że istnieje sposób na przywrócenie usuniętych wiadomości nawet przy włączonych wiadomościach w iCloud?


Witamy w Zapytaj inaczej. Wiadomości w iCloud służą przede wszystkim do synchronizacji wiadomości między urządzeniami. Czy te SMS-y lub wiadomości chcesz przywrócić?
fsb

Rozumiem. Właśnie wskazałem, że mam włączone wiadomości w iCloud, ponieważ wydaje się, że po włączeniu wiadomości nie są już uwzględniane w kopiach zapasowych iCloud, tak jak poprzednio, stąd pytanie o to, jak przywrócić wiadomości po włączeniu wiadomości w iCloud. Chcę przywrócić niektóre wiadomości SMS i iMessages.
user316478

Apple nie tworzy kopii zapasowych wiadomości SMS dla wszystkich użytkowników na wszystkich terytoriach ze względu na lokalne przepisy. Czy masz na komputerze starszą kopię zapasową, która zawierałaby usunięte wiadomości, które chcesz odzyskać?
fsb

Ok, zapomniałem SMS-a. Jak mogę przywrócić iMessages? Ponieważ nie są już uwzględniane w iCloud Backup po włączeniu „Wiadomości w iCloud”.
user316478

Jak zauważył @ daniil-manokhin w odpowiedzi, „iCloud Message” służy do synchronizowania wiadomości na różnych urządzeniach, abyś mógł mieć do nich dostęp wszędzie. Nie oznacza to, że Twoje wiadomości są przechowywane w iCloud. Wygląda na to, że masz niezrozumienie tego, czym jest ta funkcja. Nie znam sposobu na odzyskanie wiadomości, jeśli nie masz lokalnej kopii zapasowej urządzenia.
fsb

Odpowiedzi:


1

Wiadomości nie są uwzględniane w kopii zapasowej iCloud, ponieważ są automatycznie przesyłane do iCloud. Po przywróceniu kopii zapasowej musisz pozostać połączony z iCloud, a twoje wiadomości zostaną pobrane.

Z tej dyskusji Apple:

Gdy używasz Wiadomości w iCloud, wiadomości tekstowe są automatycznie przesyłane do iCloud. Nie są one uwzględnione w kopii zapasowej. Po przywróceniu urządzenia z iCloud Backup pozostań połączony z Wi-Fi, aby rozpocząć pobieranie wiadomości SMS.

Z tej dyskusji Apple:

Usunięcie wiadomości, zdjęcia lub konwersacji na jednym urządzeniu powoduje usunięcie ze wszystkich urządzeń. A ponieważ wszystkie Twoje załączniki są przechowywane w iCloud, możesz zaoszczędzić miejsce na urządzeniu.

Jeśli wiadomości zostaną usunięte, nie będzie można ich odzyskać:

Prawidłowo, moje założenie (wydaje się niepoprawne) było takie, że ponieważ historia wiadomości jest teraz przechowywana w iCloud, wiadomość może zostać usunięta z mojego urządzenia, ale historia wiadomości może być później dostępna / ponownie załadowana. Wygląda na to, że tak nie jest.


Wiadomości nie są pobierane, ponieważ zostały usunięte. Stąd pytanie, jak je przywrócić.
user316478

@ user316478 edytowany post

Z pewnością można je odzyskać. Płacę za iCloud Backup, a ta usługa to „Wiadomości w iCloud”, więc na pewno wiadomości zostaną zapisane (gdzieś) i mogą zostać przywrócone, w przeciwnym razie za co płacę?
user316478

@ użytkownik316478 płacisz za dodatkowe miejsce, tj. tworzenie kopii zapasowych aplikacji, miejsce na zdjęcia

Tak, dodatkowe miejsce do przechowywania, dzięki czemu mogę korzystać z kopii zapasowej „iCloud”. To są wiadomości w „iCloud”, więc na pewno zawarte we wspomnianej kopii zapasowej „iCloud”. Jak przywrócić?
user316478
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.