Dlaczego rozładowywanie baterii w MacBooku Pro jest niemożliwe?


0

Zazwyczaj podłączam mój 2018 MacBook Pro i używam go niedbale, gdy nie jest podłączony przez cały dzień.

Dzięki lekkiemu sprawdzaniu poczty e-mail w Safari w ciągu dnia przeszedłem dziś z 35% do 13%. Obejmuje to duże skoki, które maleją gdy komputer jest zamknięty .

Ponieważ zdaję sobie sprawę z tego problemu, spróbowałem zamknąć pokrywę, gdy nie jest używana, a także Power Nap, gdy używanie baterii jest wyłączone.

Moim poprzednim komputerem był MacBook Air z 2015 roku. Użyłem tego w podobny sposób i byłem w stanie wykorzystać go całkowicie bez władzy przez cały tydzień.

Jak mogę zdiagnozować zużycie baterii w czasach, gdy komputer jest zamknięty?


Związane z

  • Widzę także zdarzenia dziennika z okresów, w których komputer powinien spać. Na przykład wczoraj wieczorem komputer nie był podłączony, a ja spałem, ale Apple i / lub NSA zdecydowali, że to dobry moment na com.apple.telemetry, aby utworzyć ponad 100 wpisów do dziennika. Jest to omówione na stronie MBpro - Opróżnianie akumulatora w trybie uśpienia - Powód przebudzenia: EC.USBC (konserwacja) bez odpowiedzi. Nie mam powodu sądzić, że to w znacznym stopniu przyczynia się do mojego problemu z akumulatorem.

Na tej stronie jest już wiele odpowiedzi, które mogą pomóc w problemach z akumulatorem i rozwiązywanie problemów. Czy próbowałeś już któregoś z nich? Jeśli tak, co próbowałeś (więc nie prosimy Cię o powtórzenie tych samych kroków)?
fsb

Macbook pro nie jest tym samym, co MacBook Air ... może również wykonywać zadania w tle.
Solar Mike

@fsb Dziękuję, dodałem notatki o tym, które sprawdziłem przed wysłaniem tego
William Entriken
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.