Jak NAPRAWDĘ usunąć zdjęcie za pomocą Apple Photos, gdy obraz znajduje się poza biblioteką?


3

Mam wszystkie moje zdjęcia w folderze rocznym poniżej

$ HOME / Zdjęcia

Zarządzam zdjęciami za pomocą Findera, Lightrooma i wielu innych narzędzi. Chcę więc zachować mój obraz w klasycznym folderze, a nie w bibliotece zdjęć.

Kiedy więc zaimportowałem moje zdjęcia ze Zdjęć, odznaczyłem opcję Kopiuj elementy do biblioteki Zdjęć Opcja importowania

Zaimportowałem moje zdjęcia w ramach Zdjęć. Ale kiedy usuwam jedno zdjęcie za pomocą polecenia + backspace, zdjęcie nie jest usuwane z dysku twardego. Jest on umieszczony w folderze Ostatnio usunięte i ukryty w bibliotece obrazów.

A jeśli kliknę przycisk Usuń wszystko , obraz nie będzie już wyświetlany w Zdjęciach, ale nadal będzie znajdować się na dysku twardym w tym samym miejscu.

Jak usunąć zdjęcie za pomocą Zdjęć?

Co więcej, jeśli usunę zdjęcia przy użyciu innych narzędzi, takich jak Finder, Zdjęcia nie będą miały polecenia odświeżenia i usunięcia usuniętych zdjęć z biblioteki Zdjęć.

Co ja tu robię źle?


Świetne pytanie i dobrze powiedziane. Korzystam z niektórych takich samych aplikacji jak ty i uważam, że logika (?) Używana w Zdjęciach jest nieprzenikniona (nie wspominając o irytującym!).
Seamus
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.