Kompas iPhone'a jest wyjątkowo niedokładny


0

Nie jestem pewien, kiedy to się zaczęło, ale kurs / kompas na 2 iPhone'ach (6 i X) jest z jakiegoś powodu daleki. Północ magnetyczna jest wyłączona o 10-40 °, w zależności od tego, jak dużo się poruszam. Prawdziwa północ działa głównie, ale jest również wyłączona. Różnica między tymi dwoma urządzeniami wynosi 5-30 °. Brak zakłóceń elektromagnetycznych, które można wykryć w pobliżu. Co może to spowodować? Sygnał GPS na X jest również dość zły i jego blokowanie zajmuje bardzo dużo czasu. Zrobiłem procedurę wysuwania i ponownego uruchomienia karty SIM, bez żadnego efektu


Weź pod uwagę, że może to być wada sprzętowa. Miałem to z jednym telefonem z raz - potwierdzonym przez Apple i wymienionym w ramach gwarancji.
jksoegaard

Czy mówisz, że oba iPhone'y mają złe odczyty kompasu? Jest już kilka pytań na temat niedokładnych odczytów kompasu, czy wypróbowałeś którąś z tych odpowiedzi?
fsb

@jksoegaard na obu urządzeniach? Mam nadzieję, że jest to mało prawdopodobne, ponieważ czasami odczyty są dokładne.
4004

@ fsb tak, oba są wyłączone, ale wyłączone o inną kwotę. Próbowałem ponownej kalibracji, ale to nie pomogło. Poza tym nie widzę oczekiwanego wzrostu dokładności GPS z układu konstelacji quada w X
4004,

@ 4004 W tym czasie rozumiałem to jako dwa urządzenia o różnych odczytach - co oznacza, że ​​jedno z nich byłoby niedokładne.
jksoegaard
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.