iPhone7 (ios 11.1.2) nie mógł połączyć się z Macbookiem pro (10.13.6) z błędem msg „Instalacja nie powiodła się”


0

iPhone7 (ios 11.1.2) nie mógł połączyć się z Macbookiem pro (MacOS 10.13.6) z błędem msg „Instalacja nie powiodła się”

Zasadniczo mam błąd, który jest taki sam jak https://discussions.apple.com/thread/8464414 .

Czy ktoś ma jakieś pomysły, jak to naprawić? Wielkie dzięki.


Co powiesz na Tylko upewnij się, że preferencje daty i godziny na MacBooku / Imacu i iPhonie / iPadzie są zsynchronizowane.
Ruskes,

@Buscar 웃 Zastosowałem się do wszystkich sugestii w tym długim wątku dyskusyjnym. Brak szczęścia. Zarówno data, jak i godzina są ustawione automaticallyi mają tę samą strefę czasową. (Naprawdę nie sądzę, aby ktokolwiek na świecie odznaczył automatycznie pole wyboru. Nie wiem, jak nie można zsynchronizować daty / godziny na Macbooku i iPhonie?) Bardzo dziękuję za odpowiedź.
sgon00,

@Buscar 웃 Właściwie nie zastosowałem się do wszystkich sugestii w tej długiej dyskusji. Po przeczytaniu z grubsza wszystkich 6 stron, przeczytałem go ponownie uważnie i wypróbowałem te sugestie jeden po drugim, w końcu, po użyciu portu USB po prawej stronie zamiast portu USB po lewej stronie, działa. Sugeruje to jedna osoba i nikt nie oznaczył go jako Helpful. To jest po prostu bardzo dziwne. Oba porty USB działają dobrze z moim zewnętrznym dyskiem twardym USB. I ten facet ma również problem z lewym portem USB.
sgon00,

Odpowiedzi:


1

Postępując zgodnie z jedną sugestią z dyskusji :

Miałem ten sam problem podczas podłączania iPada Pro (iOS 12.01) do MacBooka Pro (OS X 10.13.6). Wymiana kabla błyskawicy nie pomogła. Następnie podłączyłem kabel błyskawicy do portu USB po stronie portu HDMI notebooka i wszystko działało dobrze. Podejrzewam, że wystąpił problem z portem USB po lewej stronie urządzenia

Więc wszystko działa po tym, jak użyję portu USB po prawej stronie zamiast po lewej stronie. Nie mam pojęcia dlaczego. Mój port USB po lewej stronie działa dobrze z moim zewnętrznym dyskiem USB i wszystkimi innymi urządzeniami USB, z których kiedykolwiek korzystałem w tym MacBooku.

To dla mnie dziwne.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.