Używanie pędzli (głównie unikania i spalania) w aperturze 3 w trybie pełnoekranowym


2

Jednym z powodów, dla których wybrałem Aperture z iPhoto, było to, że mogłem z łatwością uchylać się i nagrywać moje zdjęcia, co nie pozwala na to iPhoto.

Cieszę się również trybem pełnoekranowym z przysłoną, w którym będę utrzymywał interfejs do moich zmian.

Podczas wczorajszej edycji zauważyłem, że kontrola pędzli nie była dostępna na pełnym ekranie, chyba że coś mi brakuje. Nie mogłem też znaleźć narzędzia do usuwania efektu czerwonych oczu na pełnym ekranie.

Wyszukiwanie online nie było zbyt pomocne, ponieważ pędzle i pełny ekran były nowością w Aperture 3, więc zwykle wyszukiwanie takie jak „pędzle z aperturą 3 na pełnym ekranie” zwykle zwraca wyniki z listą nowych funkcji w Aperture.

Odpowiedzi:


4

W trybie pełnoekranowym przesuń mysz na górę ekranu, pojawi się pasek narzędzi z narzędziem czerwonych oczu. Jest to również przycisk do interfejsu inspektora, który jest taki sam, jak zwykła paleta regulacji. Pędzle działają tak samo.


Znalezienie tego zajęłoby wieczność. Właśnie zdałem sobie sprawę, zanim zadałem to pytanie, że jeśli przejdziesz do dolnej części ekranu, pojawią się zdjęcia w zestawie.
jmlumpkin

2

Oprócz informacji Henry'ego, oto zdjęcie, aby było bardziej jasne:

„Ukryty pasek narzędzi”

pasek narzędzi

Nie przegap The Palette , zawiera ciekawe opcje dla tych pędzli:

alternatywny tekst

AKTUALIZACJA Jeśli chcesz, aby „Ukryty pasek narzędzi” pozostawał „przypięty” podczas pracy na pełnym ekranie, po prostu dotknij tego… przełącznika na pozycję blokady :

alternatywny tekst


Dziękuję za obrazek. Wiem, że przesunąłem mysz na górę, ale może tego nie zrobiłem. Czy istnieje sposób przypięcia paska narzędzi do góry, podobnie jak w przypadku przypięcia kontrolera / ustawień z boku?
jmlumpkin

@jmlumpkin Nie ma za co. Tak, możesz przypiąć pasek, klikając „przypnij pasek” (nazywam to tak, ponieważ bardziej przypomina element interfejsu użytkownika na płaszczyźnie X niż element Apple). Zaktualizuję odpowiedź, ale dla przypomnienia jest to najbardziej prawy przedmiot, mały przełącznik. Ustaw go w pozycji „w dół”, a pasek pozostanie.
Martin Marconcini,

Dziękuję Ci. Tej samej kontroli używam już w oknie dostosowań.
jmlumpkin
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.