Nie można ponownie kupić aplikacji po zgłoszeniu i otrzymaniu zwrotu pieniędzy od Apple


1

Jak kupujesz aplikację w Mac App Store, którą kupiłeś, ale poprosiłeś o zwrot pieniędzy od Apple? Kupiłem zgłoszoną aplikację i otrzymałem zwrot pieniędzy z powodu problemu, ale programista ostatecznie rozwiązał problem. Chciałbym ponownie kupić aplikację.

Mam tylko przycisk Aktualizuj , kiedy idę na listę aplikacji, a po kliknięciu pojawia się następujący błąd.

This update is not available for this Apple ID either because it was bought by a different user or the item was refunded or cancelled.

Nie widzę żadnej opcji ponownego zakupu aplikacji.


3
brzmi to jak problem „zadzwoń do działu obsługi klienta Apple”.
Steve Chambers,

Odpowiedzi:


1

Wygląda na to, że jest to zgodne z projektem. Pozwoli to uniknąć potencjalnej gry w App Store, w której użytkownicy kupują aplikację, proszą Apple o zwrot pieniędzy i kontynuują korzystanie z aplikacji.

Apple nie zezwala na aktualizowanie lub ponowne pobieranie aplikacji objętych zwrotem w App Store na iOS i Mac App Store. Chociaż może to zaszkodzić prawdziwym przypadkom użytkowania, takim jak twoje, w których aktualizacja aplikacji potencjalnie rozwiązała problem.

Omówiono zarówno zalety, jak i wady tego podejścia. Kilka artykułów znajduje się poniżej:

W takim przypadku zalecanym podejściem byłoby zgłoszenie błędu w Apple. Sensowne byłoby również zwrócenie na to uwagi deweloperów.


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.