Opcja Apple TV Remote w Centrum sterowania iPhone'a nie działa


12

Mam Apple TV, który działa idealnie. Na moim iPhonie 6s używam aplikacji Apple TV Remote od dłuższego czasu i to też działa idealnie.

Tydzień temu aktywowałem opcję Apple TV Remote dla Centrum sterowania (w Ustawieniach> Centrum sterowania> Dostosuj elementy sterujące) i przez ostatni tydzień próbowałem uruchomić go, ale z jakiegoś nieznanego powodu nigdy nie znalazł mojego Telewizor apple. Po prostu ciągle szuka i szuka!

Jak mogę to uruchomić? Byłoby fantastycznie korzystać z tego z Centrum sterowania!

Odpowiedzi:


13

Domyślam się, że używasz Apple TV 2. lub 3. generacji.

Aplikacje iTunes Remote i Apple TV Remote dostępne w iOS App Store będą działać ze wszystkimi urządzeniami Apple TV wracającymi do Apple TV 2. Jednak opcja Apple TV Remote, którą możesz skonfigurować jako kontrolę w Control Center, będzie obecnie działać tylko z Apple TV 4 i Apple TV 4K . Niestety, Apple nie ujawniło tego w interfejsie użytkownika, w wyniku czego nie wyświetla się komunikat o błędzie ani informacji informujący użytkownika.


Masz rację, to ATV3. Co za porażka! : [
user312380,

Zgoda. Jeśli masz na to ochotę, możesz przekazać Apple informacje zwrotne na temat przynajmniej dostarczania użytkownikom (w interfejsie) informacji o modelach Apple TV, z którymi ta opcja działa.
Monomeeth
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.