Nie zezwalaj na przycisk w preferencjach systemowych brak - Macpro 5.1 macOS Sierra 10.13.6 - Problem ze sterownikiem na żywo w linii 6


1

Próbuję zainstalować niektóre sterowniki (Line6 / Digidesign i Zoom). Te sterowniki (wszystkie najnowsze wersje współpracujące z Sierra) nie działają, a moje urządzenia (głównie jednostki audio) oczywiście nie są rozpoznawane. Wszędzie czytam, że rozwiązaniem jest Preferencje systemowe, następnie Bezpieczeństwo i Prywatność, a następnie w oknie Ogólne kliknij przycisk Zezwalaj. Problem polega na tym, że nie ma tego przycisku. Załączam zdjęcie, aby je pokazać.

przycisk zezwolenia?


Nie ma przycisku „Zezwól”. Wygląda na to, że instrukcje są nieprawidłowe. Czy możesz zamieścić do nich link lub zrobić zrzut ekranu przedstawiający porcję, aby to zrobić?
Allan

To samo mi się przydarzy, jakieś rozwiązanie?
y.luis

Odpowiedzi:


1

Przycisk zezwolenia pojawia się dynamicznie, gdy próbujesz zainstalować i używać na przykład rozszerzeń jądra innych firm.

Uruchom ponownie instalator sterowników sprzętu i ponownie otwórz Bezpieczeństwo i prywatność w Preferencjach systemowych. Powinno się wtedy pojawić.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.