Czcionki stają się rozmyte / pikselowane na monitorze zewnętrznym po zalogowaniu


1

Podłączyłem zewnętrzny monitor do mojego Macbooka Pro przez Display Port. Zauważyłem, że kiedy zalogowałem się na swoje konto, czcionki paska stanu, takie jak zegar, procent baterii i ikony, wydają się bardzo rozmyte / pikselowane. Próbowałem rozwiązać problem: przełącz się na kabel HDMI, zmień wygładzanie czcionek i wygładzanie, a na końcu zresetuj wózek i smc.

Ostatnio zauważyłem, że kiedy NIE jestem zalogowany do mojego profilu / konta OSX, czcionki wyglądają normalnie, nie są rozmazane ani pikselowane. Wygląda na to, że problem występuje dopiero po załadowaniu mojego profilu. Jaki może być problem i jak go rozwiązać?

  • Macbook Pro: Retina, 13-calowy, połowa 2014 r
  • OSX: 10.14.1 (Problem nadal występował przed aktualizacją)
  • Karta graficzna: Intel Iris 1536 MB
  • Połączenie: Display-Port
  • Monitor zewnętrzny: ASUS VE248Q 24 "Full HD 1920x1080 2ms DisplayPort HDMI VGA Monitor
  • Rozdzielczość wyświetlacza: 1920 x 1080

EDYCJA: Po dalszych badaniach stworzyłem Profil Drugi na moim komputerze. To urządzenie, po zalogowaniu, wyświetla poprawnie czcionki na pasku stanu i różnych innych obszarach. Niektóre teksty są nadal rozmyte, ale to duża poprawa. Jak dodać to do mojego głównego profilu?

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.