Jak mogę sprawić, by CarPlay współpracował z moją biblioteką iCloud 50 000 utworów


1

Właśnie kupiłem Sony XAV-AX200 do użytku z moim iPhone 7 plus w Volkswagen Golf (Rabbit) 2007.

Teraz wydaje się, że CarPlay nie może poradzić sobie z moją biblioteką muzyczną iCloud z 50 000 utworów.

  • Ładowanie list odtwarzania trwa 5 minut
  • Rozpoczęcie gry zajmuje kolejne 5 minut, w tym czasie nie odpowiada
  • Gdy wreszcie zacznie odtwarzać utwór, jak tylko kliknę „następny”, zacina się ponownie i zajmuje kilka minut, aby zmienić utwór

Moja sekcja danych analitycznych, jeśli jest pełna wpisów dziennika „music.cpu_resource”, w których mówi, że moje zużycie procesora wynosi około 80% w ciągu 180 sekund. Istnieją również standardowe dzienniki awarii muzyki. I jest około 10 dzienników „stacks + music” z jednej sesji. Wszystkie z nich mówią „powód: transgraniczna aktualizacja sceny przez watchdog: com.apple.music wyczerpana rzeczywista (zegar ścienny) limit czasu 10,00 sekund… ..’

Wszystkie inne aplikacje na CarPlay, takie jak podcasty, mapy i takie dzieła bezbłędnie, ale nie „Muzyka”

Używam oficjalnego kabla Apple, najnowszego systemu iOS 12.1, a Sony jest aktualizowany najnowszym oprogramowaniem.

Próbowałem większości rzeczy, które znam z moich doświadczeń z produktami jabłkowymi:

  • Zresetuj wszystkie ustawienia
  • przywróć jako nowy
  • zapomnij samochód (w ustawieniach carplay)
  • zmienić kabel

Nic z tego nie rozwiązało problemu. Po włączeniu biblioteki muzycznej icloud, CarPlay jest w trybie ciągłej piłki plażowej.

Jedynym sposobem na pomyślne użycie jest wyłączenie biblioteki muzycznej icloud. Wtedy działa dobrze. Ale to oczywiście nie jest rozwiązanie.

Zastanawiam się, co jeszcze powinienem zrobić, czy CarPlay może nawet obsłużyć 50 000 utworów. Każda pomoc doceniona!


Brzmi to bardziej jak usterka Sony niż iPhone'a. Nie mam żadnych problemów z moim Pioneer CarPlay. Sprawdź, czy Sony ma aktualizację oprogramowania układowego - często jedna jest wydana zaraz po dużej aktualizacji systemu iOS. Jeśli polegasz na swoim systemie CarPlay, być może będziesz musiał czekać co roku na tę aktualizację przed aktualizacją systemu iOS.
Tetsujin

Zakładam, że twoje podstawowe pytanie brzmi: „Jak mogę sprawić, by CarPlay współpracował z moją biblioteką piosenek iCloud o rozmiarze 50 000”, ale może się myliłem. Czy możesz skrócić swoje pytanie, aby skupić się na rzeczywistym problemie? Rozumiem twoją frustrację, ale ilość szczegółów sprawia, że ​​bardzo trudno jest zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi.
nohillside

Dzięki temu zredagowałem go i zadałem jedno bezpośrednie pytanie. Mam nadzieję, że teraz jest ok. Przy okazji sony jest aktualizowany najnowszym oprogramowaniem.
ktimamue

@nohillside cześć Jestem nowy tutaj, nie jestem pewien, dlaczego moje pytanie wciąż ma (zawieszone) w tytule, nawet jeśli zostało ono edytowane trzy razy?
ktimamue
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.