Utwórz inteligentną listę odtwarzania dla utworów iCloud, które zostały pobrane lokalnie


9

Czy istnieje sposób na utworzenie inteligentnej listy odtwarzania w iTunes, która będzie zawierać utwory z mojej biblioteki, które zostały pobrane lokalnie? Muszę zmniejszyć przepustowość używaną w pracy, ale mogę pobierać pliki w nocy i chcę odtwarzać tylko utwory, które zostały pobrane na mój komputer (a ponadto nie chcę odtwarzać wszystkich utworów, które posiadam :-)).

Odpowiedzi:


10

Jeśli użyjesz parametru „lokalizacja” i wybierzesz „jest na tym komputerze”, zostaną wyświetlone tylko te pobrane - pod warunkiem, że nie masz żadnej innej muzyki.

Działa to dla mnie, ponieważ chcę ograniczyć ilość miejsca na moim MacBooku Air do minimum.


Właśnie spróbowałem, a moja lista odtwarzania nie pokazuje żadnych utworów. Jedynymi utworami na tym komputerze są te, które zostały pobrane przez Match. Jest to Windows 7/32 bit i iTunes 10.5.2, jeśli to robi różnicę.
Jack Brewster

@Jack Wypróbowałem to na moim komputerze było dobrze (z którego oryginalna biblioteka była dopasowana) i wyglądało na to, że działało, ale zajęło około 2 minut i uruchomiło procesor. Może zostaw to na kilka minut i spójrz jeszcze raz.

Mam problem z uruchomieniem tego również w nowym Music.app. Lista odtwarzania jest pusta. : - /
Fuzzy76,

0

Spróbuj ustawić parametr „Data modyfikacji” na „w ciągu ostatnich [n] miesięcy”. To działało dla mnie w systemie Windows 10.


Czy ktoś to zweryfikował na macOS?
JMY1000,

Nie ja, @ JMY1000
phillihp
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.