Czy iPhone ma wyglądać jak inny model?


3

Czy możliwe jest, aby iPhone z uszkodzonym więzieniem oszukał aplikację, która myśli, że masz inne urządzenie niż to, na którym się znajdujesz (np. 3G przechodzące jako 3GS)?


Wcześniej zamknąłem to samo pytanie jako zbyt zlokalizowane, ale jeśli ktoś ma na to odpowiedź…
Dori,

Tym razem nieco go zmieniłem i zadałem pytanie dowolnej aplikacji i dowolnego urządzenia.
Jonathan.

Odpowiedzi:


1

Palm zrobił to z Pre: urządzenie, podobnie jak wszystkie urządzenia, poinformowało iTunes, że jest iPodem i zezwoliło tylko na synchronizację treści innych niż DRM przez połączenie USB. Co do tego, jak iPhone rozwiązuje, co to znaczy, że iTunes może być albo zakodowany na stałe, albo pochodzić z plistpliku w systemie operacyjnym.

Tak czy inaczej, to forum naprawdę nie jest miejscem, w którym można znaleźć odpowiedź na to pytanie (ani też nie sądzę, że SO). Prawdopodobnie powinieneś udać się na jedno z niezliczonych forum jailbreak na iPhone. Przeszukiwanie „forum iPhone jailbreak” w Google powoduje wyświetlenie całego ich szeregu.


Och, więc strona Apple nie jest miejscem, w którym można zapytać o iPhone'a? W każdym razie nie ma znaczenia, że ​​mam nowy iPhone. Ale w tej sprawie są 3 głosy, które sugerują, że inni też chcą wiedzieć.
Jonathan.

4
Nie twierdzę, że ta strona SE nie jest miejscem do zadawania tego pytania; chodzi o produkt Apple, więc technicznie jest odpowiedni. Mówię tylko, że prawdopodobnie będziesz miał więcej szczęścia, gdy uzyskasz odpowiedź na temat hakowania iPhone'a w innym miejscu, na przykład na forum poświęconym hakowaniu iPhone'a. Wiem, że to nie jest prawdziwa odpowiedź na twoje pytanie, ale na takie trudne pytania hakerskie często nie ma odpowiedzi.
Philip Regan,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.