Command + Tab nie działa zgodnie z przeznaczeniem


2

Mam problemy z przełączaniem się między aplikacjami używanymi CommandTabna moim MacBooku Pro (macOS Mojave). Od czasu do czasu, gdy używam CommandTabi zwalniam przyciski, gdy żądana aplikacja jest podświetlona, ​​system przechodzi do widoku Findera zamiast aplikacji.

Dzieje się tak pomimo faktu, że wszystkie aplikacje są zmaksymalizowane i powinny mieć własne zdanie. Próbowałem googlować ten problem bez powodzenia.


Kiedy mówisz, że chodzi o „widok” Findera, masz na myśli widok pulpitu, czy po prostu przywołuje Findera, pozostawiając widoczną ostatnio używaną aplikację?
Allan

Przechodzi do widoku pulpitu.
forsstromerik

Spróbuj uruchomić komputer w trybie awaryjnym (przytrzymaj klawisz Shift podczas uruchamiania) i sprawdź, czy problem nadal występuje. To da ci „czyste” środowisko macOS, aby wykluczyć problemy ze zgodnością aplikacji. Jeśli problem będzie się powtarzał, może to oznaczać problem z samym systemem macOS.
Allan
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.