Problem z łącznością WiFi w telefonie iPhone 6s


1

Naprawdę nie wiem, że to forum jest najlepsze do zadawania tego pytania, ale jeśli jest jakieś inne miejsce do zadawania tego pytania, proszę dać mi znać.

Mamy problem w domu, w którym iPhone nie łączy się z moją siecią Wi-Fi lub jeśli został podłączony, nie pozostanie na długo, po podłączeniu muszę pozostać w tym samym miejscu. Próbowałem wielu sposobów, aby pozbyć się tego problemu, ale nie otrzymałem odpowiedniego rozwiązania.

iPhone 4s i 7+ działa doskonale.

Próbowałem tak wielu rozwiązań, ale żaden z nich nie działał dla mnie.

  1. Zmieniono mój adres IP
  2. Zrestartowałem moje urządzenie WiFi
  3. Ponowne uruchamianie iPhone'a
  4. Zapominanie i ponowne dodawanie sieci

Czy próbowałeś zresetować wszystkie ustawienia sieciowe? Spowoduje to usunięcie wszystkich nazw Wifi i hasła i jest kolejnym krokiem w rozwiązywaniu problemów z wifi. Iść do Settings -> General -> Reset -> Reset Network Settings. Zanim to zrobisz, upewnij się, że znasz swoje nazwy i hasła do wifi.
fsb

Jeśli tak, jak mówisz i have to stay at the same place after connecting it. wskazuje problem siły sygnału lub zatłoczenia (do wielu innych urządzeń Wi-Fi na tym samym kanale). Otwórz router i sprawdź, czy iPhone jest podłączony. Następnie spójrz na zatłoczenie lub po prostu wybierz inny kanał i spróbuj.
Buscar웃
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.