Dlaczego w systemie macOS Chrome brakuje skrótu „Ukryj inne”?


18

Zauważyłem w ciągu ostatniego tygodnia, że commandoptionhskrót klawiaturowy do Menubar / Chrome / Hide Otherszniknął z najnowszej wersji Google Chrome (70.0.3538.77) na macOS (10.13.6) High Sierra.

Menu Chrome

Naciśnięcie skrótu nic nie robi (nie zostało przypisane do nowego polecenia) w Chrome. Skrót nadal pojawia się i działa we wszystkich innych aplikacjach Apple i innych firm.

Menu Findera

Uruchamianie programu Disk Util Pierwsza pomoc i ponowne uruchomienie systemu macOS nie pomaga. Mogę obejść ten problem, dodając niestandardowy skrót do System Prefs dla Chrome lub do wszystkich aplikacji. Dlaczego tak się stało, czy jest lepsza, bardziej bezpośrednia poprawka?


1
dla mnie ten sam problem, jestem rozczarowany. Wygląda na aktualizację Chrome, która usuwa skrót
Sylvain Rayé

Właśnie zauważyłem, że mam ten sam problem!
Matt


3
Teraz jest tutaj śledzony: bugs.chromium.org/p/chromium/issues/detail?id=892480 Najwyraźniej jest poprawka, ale nie została jeszcze uwzględniona w głównym nurcie.
ThomasW,

Odpowiedzi:


0

To był błąd, który pojawił się w Chrome 70.0.3502.0 . Zostało to naprawione w Chrome 72, który został wydany kilka dni temu.

Jeśli nadal brakuje skrótu klawiaturowego w kopii Chrome, konieczne może być zamknięcie go, a następnie ponowne otwarcie, aby nowa wersja stała się aktywna.

Aby potwierdzić, że korzystasz z nowej wersji, otwórz Chrome, a następnie przejdź do chrome://settings/helplub wybierz O Google Chrome z menu Chrome.


0

Napotkałem ten sam problem i postępowałem zgodnie z instrukcjami w temacie Tworzenie niestandardowych skrótów klawiaturowych w systemie Mac OS


Chociaż teoretycznie może to odpowiedzieć na pytanie, lepiej byłoby zawrzeć tutaj istotne części odpowiedzi i podać odnośnik.
Glorfindel

3
Przeczytaj ostatnią część pytania: „Mogę obejść ten problem, dodając niestandardowy skrót do System Prefs dla Chrome lub do wszystkich aplikacji. Dlaczego tak się stało, czy jest lepsza, bardziej bezpośrednia poprawka?”, Więc już wie, jak przypisać skrót klawiaturowy, ale nie o to pyta ... pyta „dlaczego tak się stało, czy istnieje lepsza, bardziej bezpośrednia poprawka?”
user3439894,

Racja, przepraszam, chyba nie przeczytałem tej części, więc bzykam się, żeby zrobić coś innego. Złożyć błąd na Chrome?
fredrik
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.