Jak usunąć symulatory poniżej iPhone'a 8 [duplikat]


1

To pytanie ma już tutaj odpowiedź:

Mam model podstawowy MBP z zaledwie 120 GB przestrzeni, więc staram się uwolnić jak najwięcej. Po uruchomieniu skanowania DaisyDisk wygląda na to, że mam 8,6 gb symulatorów.

Chciałbym zachować symulatory dla iPhone'a 8 i nowszych oraz usunąć symulatory dla wcześniejszych urządzeń. Czy istnieje sposób, aby to zrobić? W DaisyDisk nie określa, który symulator jest przeznaczony dla danego urządzenia, wygląda tak po prostu .

Dzięki za pomoc!

P.S - mój osobisty telefon to iPhone 6+, zakładam, że usunięcie symulatora iPhone 6 nie spowoduje żadnych problemów podczas próby przetestowania aplikacji na moim urządzeniu? Jeśli chodzi o układ interfejsu użytkownika, nie widzę żadnych problemów z układaniem w scenariuszu iPhone 8, a następnie uruchamianiem go na moim 6.


Wow, kiedy odpowiedziałem na to pytanie, nie zdawałem sobie sprawy, że odpowiedziałem już prawie dokładnie rok temu. Jestem za stary…
fsb

Odpowiedzi:


1

W Xcode,

  1. Iść do Window -> Devices and Simulators lub Przesunięcie + Dowództwo + 2 .

  2. Kliknij Simulators w górnej części okna.

  3. Po lewej stronie zobaczysz listę wszystkich symulatorów zainstalowanych w systemie. Po wybraniu jednego z nich zobaczysz szczegóły tego symulatora (wersja systemu operacyjnego) w prawym górnym rogu.

  4. Wybierz ten, który chcesz usunąć, i naciśnij Kasować . Potwierdź żądanie w oknie dialogowym potwierdzenia. Możesz usuwać tylko pojedynczo, więc jeśli chcesz usunąć wiele z nich, zajmie to trochę czasu.

Xcode usunie symulator. Następnie zazwyczaj restartuję Xcode, ale nie wiem, czy jest to wymagane do usunięcia miejsca na dysku twardym.

Jeśli chodzi o PS, nie ma korelacji między usunięciem starego symulatora a uruchomieniem aplikacji na urządzeniu. Jedyne, co tracisz, to sprawdzenie, jak aplikacja będzie wyglądać na urządzeniu, którego nie jesteś osobiście właścicielem. Tylko ty możesz ocenić wartość tego.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.