Jak mogę ograniczyć maksymalną głośność słuchawek w systemie OS X?


13

Więc zraniłem się w ucho z powodu zbyt głośnej muzyki w zeszłym tygodniu w pracy. Oczywiście zdaję sobie sprawę z klucza zmniejszania głośności, ale mam tendencję do podkręcania go zbyt mocno w ciągu dnia, nie zauważając go.

Potrzebuję ogranicznika i musi on być ogólnosystemowy, ponieważ słucham różnych innych źródeł dźwięku oprócz iTunes. To naprawdę nie jest problem na moim telefonie, ponieważ mogę ustawić limit głośności w ustawieniach iOS.

Czy istnieje odpowiednik wbudowanej lub innej firmy poprawki dla OS X Lion?


1
Co jest nie tak z domyślnymi ustawieniami audio na komputerze Mac? Możesz dostosować poziom dźwięku dla całego systemu operacyjnego, nie?
Michiel,

Mam tendencję do podkręcania go zbyt mocno w ciągu dnia, nie zauważając go, co ostatecznie rani moje uszy. Więc w ten sam sposób mogę ograniczyć maksymalną głośność na iOS, chcę to zrobić na OS X.
yusf

Odpowiedzi:


10

Mam teraz działające rozwiązanie oparte na jednym z linków w odpowiedzi Michiela, ale wyjaśnijmy to jaśniej.

Zrobiłem to

  1. Pobierz volimiter , beztwarzową aplikację CLI.
  2. Powiązać go z upp lingon , kierownik launchdaemon.
  3. Ustaw wolimetr, aby uruchamiał się podczas logowania z preferowanym ustawieniem:

    wolimetr .6

.6 oznacza 60% objętości.

Działa wspaniale!


Jak dokładnie sparowałeś Volimiter i Lingon? Próbuję ustawić maksymalną głośność dla mojego imaca.

Poniższe ustawienie ograniczy głośność do 80%. i.stack.imgur.com/X3F1X.png
yusf

Skończyło się na tym, że chcę GUI do dostosowania limitu głośności, więc stworzyłem aplikację ograniczającą głośność na pasku stanu itunes.apple.com/us/app/whisper-volume-limiter/id1438132944
odlp

4

Jeśli nie jesteś zadowolony z domyślnych ustawień audio komputera Mac (mogę zwiększyć lub zmniejszyć dźwięk w całym moim systemie operacyjnym za pomocą jednego klawisza), możesz wypróbować funkcję Słuchaj . Jest to korektor (i ogranicznik) dźwięków generowanych przez komputer Mac.

Jeśli naprawdę chcesz ograniczyć dźwięk, obawiam się, że nie ma w tym momencie żadnej aplikacji. Znalazłem jednak inne tematy, w których zadawali to samo pytanie, co ty. Tu i tutaj . Zasadniczo sprowadza się to do „korzystania z ograniczonych głośników zewnętrznych” lub „bycia świadomym swoich ustawień dźwięku” :)


Dzięki za wskazanie mi właściwego kierunku! Słuchanie jest trochę przesadne, więc nie spróbuję, ale szukałem aplikacji CLI volimiter wspomnianej w wątku Ars. Nie działa jednak zbyt dobrze.
yusf

Działa dobrze, odkąd skompilowałem go dla Lion, mimo że kod używa nieaktualnych rzeczy. Zdobyć.
yusf

0

jeśli twój problem jest nadal aktualny, stworzyłem małą aplikację o nazwie Earsafe . Zasadniczo jest to pasek menu stanu, który pozwala ograniczyć głośność głównego wyjścia komputera Mac.

Mam nadzieję, że mógłbym pomóc!


0

Właśnie wydaliśmy Volume Limit na Maca, dostępny w AppStore oraz na naszej stronie internetowej . (Wersja internetowa oferuje bezpłatny okres próbny). Ma zaawansowane możliwości, w tym ograniczanie przez urządzenie audio , blokowanie elementów sterujących dla wszystkich użytkowników komputera oraz „Tryb wyciszenia” (automatyczne wyciszanie na podstawie zdarzeń systemowych lub kalendarza zdefiniowanego przez użytkownika).

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.