Kopiowanie muzyki z iPoda do OneDrive w celu uzyskania dostępu za pośrednictwem iTunes


2

Mam starego iPoda z dużą ilością muzyki. Mój iTunes na moim laptopie Wintel ma na sobie wszystkie moje utwory, ale kiedy klikam utwór, iTunes nie może go znaleźć. Zastanawiam się więc, czy mogę zabrać iPoda, skopiować go do OneDrive, a następnie skierować iTunes do tej lokalizacji w celu odtwarzania. Czy ktoś zrobił coś takiego?

Odpowiedzi:


1

Naprawdę nie ma powodu, dla którego to by nie działało. Przekierowanie biblioteki muzycznej iTunes w inne miejsce.

Na macOS w Preferencjach iTunes pod zaawansowanym znajduje się przycisk, aby wybrać lokalizację biblioteki iTunes (pliki muzyczne i powiązane), która może być praktycznie wszędzie. Uważam, że działa tak samo w systemie Windows.

Będziesz chciał skopiować folder iTunes, który przechowywał twoją muzykę do folderu OneDrive i umieść muzykę z iPoda w odpowiednim folderze wewnątrz. W zależności od tego, jak bardzo jesteś ostrożny i / lub jak zagubiony jest iTunes, być może będziesz musiał ręcznie znaleźć kilka brakujących utworów. Ale iTunes powinien rozpoznać przynajmniej część brakującej muzyki i zapytać, czy chcesz automatycznie dodać ją ponownie do biblioteki.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.