Nieznany błąd limitu przestrzeni dyskowej


2

Nie jestem pewien, skąd pochodzi ten błąd. Myślałem, że to może być stara aplikacja do tworzenia kopii zapasowych / synchronizacji, której użyłem, o nazwie Spideroak, ale mój limit wynosi 6 GB. W przeszłości korzystałem z Box, Dropbox (nadal mam do dyspozycji ponad 12 GB wolnego miejsca), Spideroak, Foldersync i Mozyhome. Spideroak i Dropbox to jedyne dwa znane ze swojej aktywności. Korzystam tylko z bezpłatnej kopii zapasowej 5 GB iCloud na kopie zapasowe urządzeń z systemem iOS. Nie mogę znaleźć źródła.

Wyszukiwanie ciągu tekstowego online również nie przyniosło żadnych rezultatów. To okno dialogowe wyskakuje i czeka na mnie każdego ranka, kiedy podchodzę do biurka przez ostatnie kilka tygodni. wprowadź opis zdjęcia tutaj

Również przycisk Odrzuć właśnie to robi, a Upgrade Today nic nie robi, nawet nie daje podpowiedzi (jak podpowiedź lub cokolwiek).

Ponadto aplikacja Monitor aktywności nie wydaje żadnych wskazówek z aktywnych procesów. Pomyślałem, że powinienem to dodać, na wypadek, gdyby ktoś też o tym pomyślał. Może to być coś niejasno nazwanego i brakuje mi tego, ale nic oczywistego nie przychodzi na listę.


2
Dokąd zaprowadzi cię przycisk „Upgrade Today”?
Tetsujin,

świetne pytanie ... Jeśli mogę, zaktualizuję też oryginalny post. Przycisk „Upgrade Today” po prostu nie działa. nic nie zgaduję po najechaniu myszą, nic, co nie jest w stanie zauważyć w monitorze aktywności. żadnych wskazówek, które mogłem znaleźć nigdzie.
Jeremy

To może być długa szansa, ale czy zauważysz coś w sekcji sieci monitora aktywności, która może wskazywać na program?
Niepozorny facet

nic, co zauważyłem, ale tak naprawdę nie wiedziałbym, czego tam szukać ... jakieś pomysły, czego szukać?
Jeremy
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.