Mojave - niektóre aplikacje tracą łączność z Internetem


1

Scenariusz

Niedawno zainstalowałem Mojave i zauważyłem, że po nieokreślonym czasie wiele aplikacji skarży się na brak połączenia z Internetem, np. Mac Mail i Spotify. Tymczasem chrom działa cały czas.

Testowane rozwiązania

Wyłącz WiFi, ponownie podłącz WiFi

Aktualne rozwiązanie

Restart komputera

Pytanie

Dlaczego to się dzieje? Czy jest jakiś sposób, aby całkowicie zrestartować komputer?


uruchom ponownie wifi
Ruskes,

@Buscar 웃 W dniu 10.12 czasami miałem problemy z łącznością, więc ponownie uruchamiałem Wi-Fi i łączność wróciłaby. Jednak w wersji 10.14 ponowne uruchomienie Wi-Fi nic nie zmienia. Jestem pewien, że problem z 10.14, który mam, jest związany z oprogramowaniem systemu operacyjnego.
Jacksonkr

Ponowne uruchomienie Wi-Fi jest procesem powolnym, po wyłączeniu odczekaj co najmniej 10 sekund przed włączeniem.
Ruskes

@Buscar 웃 Brak szczęścia. Dobra wiadomość jest taka, że ​​nie widziałem tego problemu od dłuższego czasu. Może zostało to naprawione na gorąco.
Jacksonkr,

Odpowiedzi:


2

Miałem taki sam problem, moim rozwiązaniem było ponowne uruchomienie komputera Mac. Być może zostanie to rozwiązane przez Apple przy następnych aktualizacjach.


Tak, myślę, że to wszystko, co możemy teraz zrobić. Wiem, że Apple ma raportowanie błędów i jestem pewien, że wielu programistów już to zgłosiło, widząc, że xcode 10 / ios 12 dev wymaga mojejve.
Jacksonkr
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.