Co oznacza znak plus obok ceny aplikacji w App Store?


28

W lewym górnym rogu przycisku ceny aplikacji często znajduje się znak plus. Nawet niektóre darmowe aplikacje mają ten znak plus.

obraz z AppStore

Odpowiedzi:


31

Oznacza to, że jest to uniwersalna aplikacja, która może działać na iPadzie i iPhonie.


1
Pomyślałem, że oznacza to, że aplikacja ma zakupy w aplikacji. Byłoby to o wiele bardziej przydatne - i bardziej intuicyjne użycie tej ikony +.
Torben Gundtofte-Bruun

Może aplikacje z opcją zakupu aplikacji powinny mieć dwa symbole walut. $$ lub £ $$ Na pewno byłoby miło, ale wątpię, żeby poleciał.
bmike

Czy chcesz szukać aplikacji z zakupami w aplikacji? Sensowne jest zrobienie ikony, jeśli jest to coś, co chcesz szybko znaleźć (np. Możliwość uruchomienia aplikacji na obu urządzeniach).
RyanJM,

Zakupy w aplikacji są uważane za dodatki i są „mniej ważne” niż przekazywanie, że sama aplikacja jest uniwersalnym plikiem binarnym.
Nicholas Smith

-4

Oznacza to, że w tej aplikacji dostępne są zakupy w aplikacji. Możesz wyłączyć tę funkcję w Ustawieniach ogólnych, Ograniczenia.


Przyjęta odpowiedź jest tutaj jasna - znak + wskazuje, że urządzenie działa na ekranach o rozmiarze iPada, a także na ekranach iPhone'a, dzięki kodom i układom graficznym obsługującym obie z tej samej aplikacji.
bmike
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.