Wyszukiwanie „all” „wynajętych za 0,99” w iTunes Store API?


1

Próbowałem dowiedzieć się, jak replikować zachowanie 99rental.com (łowi „0,99 $ wynajem tygodnia” dla sklepu iTunes Store w USA) dla fińskiego sklepu iTunes Store.

Do tej pory dotarłem tutaj:

https://itunes.apple.com/search?country=FI&entity=movie&trackRentalPrice=0.99000&term=

Więc szukam tego terminu country=FI (patrząc z Finlandii), z terminem entity=movie (Na pewno szukam filmów) trackRentalPrice=0.99000 (z jakiegoś powodu to jest to, czego potrzebuję, aby uzyskać cenę wynajmu 0,99), a potem ... wtedy nic się nie dzieje, chyba że napiszę coś takiego term=heist (Od tego tygodnia iTunes 0,99 € wypożyczenie to film o nazwie heist na tym). Jeżeli nie ma term dodany do miksu, otrzymam to w wyniku:

{ "resultCount":0, "results": [] }

Jeśli z drugiej strony napisz term=heist Otrzymam 11 wyników, z których jeden ma "trackRentalPrice":0.99000 . Więc czuję, że nie tylko muszę umieścić „coś” jako termin, aby nawet uzyskać wynik, a drugi czuje, że mój trackRentalPrice=0.99000 jest całkowicie ignorowany.

Więc co robię źle? Próbowałem wykonać to samo zapytanie za pomocą trackRentalPrice="0.99000", Próbowałem trackRentalPrice="0,99000", Próbowałem trackRentalPrice=0,99000 wszystko bezskutecznie.

Proszę pomóż?

Btw, nie chcąc odtworzyć 99rental dla fińskiego sklepu iTunes Store, po prostu chcę uzyskać wynik, który mógłbym użyć w skrócie skrótu.


2
trackRentalPrice nie wygląda udokumentowany parametr zapytania i nie widzę dla niego odpowiedniego param (i term jest opisywany jako wymagany param)? Czy zakładasz, że jest to obiekt odpowiedzi, możesz go użyć jako parametru wyszukiwania?
ernie

Dla osób głosujących za zamknięciem tego tematu z powodu rozwoju oprogramowania to pytanie dotyczy korzystania z aplikacji Skróty. Myślę, że to było już omówione na stronie Meta.
fsb

@ pewnie pewnie - liczyłem na to, ponieważ pokazuje to wyniki, które można wyszukać. chyba się myliłem: ”(
esaruoho
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.