Mojave: Finder nie może załadować żadnych miniatur. Nawet po ponownej instalacji systemu


10

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Wiem, że często o to pytano, ale naprawdę próbowałem wszystkiego, ale nadal nie udało mi się odzyskać miniatur. Oto co już zrobiłem:

  • Pliki .plist powiązane z zregenerowanym programem Finder;
  • Włączanie i wyłączanie przycisku „Pokaż podgląd ikon”;
  • Przeciągnij elementy do ikony „Uzyskaj informacje”, a następnie usuń je;
  • Ponownie zainstalowany Mojave;
  • Próbowałem wrócić do High Sierra z Time Machined, ale kopia zapasowa jest prawdopodobnie uszkodzona.
  • Ponownie zainstalowana Mojave, użyj Migrate Assist, aby uzupełnić pliki użytkownika;
  • qlmanage -r enable

  • Inne polecenia sudo.

ŻADNE z tego nie działało! Możecie sobie wyobrazić, jak bardzo jestem zdesperowany. Jestem projektantem i potrzebuję tych miniatur, aby zidentyfikować pliki.

Dopiero gdy utworzyłem nowe konto użytkownika, prawie działało. Miniatury ładowały się poprawnie przez krótki czas, ale po ponownym uruchomieniu komputera zniknęły.

Jeśli możesz podać inne rozwiązania, naprawdę chętnie spróbuję. Dzięki!!

Aktualizacje: po przetestowaniu z innym kontem administratora odkryłem, że może to mieć związek z procesem QuicklookSatelite. Porównaj z kontem testowym, ten proces po prostu się nie ładuje, gdy jest potrzebny, wciąż próbuję dowiedzieć się, co go powstrzymuje.

Aktualizacje2: Dziękuję! Dziękuję wszystkim za wszystko! Jest to rzeczywiście spowodowane przez Sketch, nigdy nie sądziłem, że oprogramowanie może kosztować tyle kłopotów. Dziękuję za pomoc!


czy skojarzyłeś te pliki
Ruskes

To nie tylko te pliki, każdy typ pliku nie może w jakiś sposób pokazać swoich miniatur ...
Amyas Marshall

co to mówi, kiedy klikniesz prawym przyciskiem myszy i powiesz otwarte za pomocą ... czy daje ci listę opcji, z których jedna jest ustawiona jako domyślna
Ruskes

Mówi podgląd. I każde inne pliki są ustawione na poprawną otwartą metodę.
Amyas Marshall

Po prostu to zrobiłem, ale nie pomogło. Jest tak napisane, że po utworzeniu nowego użytkownika miniatury zaczęły się ładować jeden po drugim, ale po kilku sekundach zatrzymały się, a po ponownym uruchomieniu załadowane miniatury zniknęły. Nie jestem pewien, czy ma to coś wspólnego z com.apple.IconServicesAgent, ponieważ nie mogę znaleźć tej usługi w konsoli ani nigdzie indziej.
Amyas Marshall

Odpowiedzi:


7

Szkic sprawia, że ​​ten problem. Możesz spróbować, usunąć szkic, a wszystkie miniatury pojawią się natychmiast.

Zgłosiłem już błąd.


Dziękuję Ci!! Dziś rano wróciłem do mojego starego komputera z uruchomioną grą Hight Sierra. Spróbuję, jak tylko wrócę do domu. Dzięki jeszcze raz!
Amyas Marshall

Tak, Sketch powoduje ten problem. usunąłem aplikację i pokazały się moje miniatury.
Youssef Rina

1

Ten problem został rozwiązany dzięki wydanej dziś aktualizacji Sketch v52, jak wyjaśniono w uwagach do wydania (kliknij Wyświetl wszystko i przewiń w dół do sekcji Naprawione błędy):

Naprawiono błąd polegający na tym, że podglądy szybkiego podglądu nie były generowane podczas zapisywania dokumentów szkicu

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.