Jak zaktualizować iOS za pomocą Profile Managera jako usługi zarządzania urządzeniami mobilnymi (MDM)?


2

Nie mogę znaleźć sposobu na zdalną aktualizację wersji iOS dla iPadów za pomocą Profile Manager jako usługi zarządzania urządzeniami mobilnymi (MDM). Wszystkie urządzenia są zarejestrowane w programie DEP firmy Apple.

Mogę wybrać opcję Zainstaluj aktualizacje, wybierz iOS 12 i naciśnij Zainstaluj, ale to nie zainstaluje iOS 12. iPady będą pobierać iOS 12, ale nie będą instalowane. Muszę otworzyć etui na iPada i zacząć używać iPadów, aby rozpocząć instalację. Robienie tego dla setek iPadów jest bolesne.


Hej @JPX, czy znalazłeś rozwiązanie tego problemu? Walczę z tym samym problemem. Za pomocą Profile Managera mogę uruchomić aktualizację systemu iOS, ale tylko ona pobierze aktualizację, ale jej nie zainstaluje. Nie znalazłem jeszcze rozwiązania.
Cimoe

Witaj @Cimoe. Nie, nie znalazłem rozwiązania. Mamy wózki do ładowania z połączeniem USB, więc możesz używać laptopa MAC do aktualizacji iPadów, ale domyślnie iPady nie ufają temu laptopowi. Może możesz zainstalować profil zaufania za pośrednictwem MDM.
JPX
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.