Gdzie są przechowywane pliki obrazów Photo Booth w Lion?


13

W systemie Snow Leopard zdjęcia wykonane za pomocą Photo Booth były przechowywane w ~ / Pictures / Photo Booth. Były to pojedyncze pliki obrazów, które można otworzyć za pomocą dowolnego edytora obrazów. Po aktualizacji do Lion, kiedy idę do ~ / Pictures, widzę ikonę Photo Booth Library. Po dwukrotnym kliknięciu, aby otworzyć, po prostu otwiera Photo Booth z paskiem miniatur na dole.

Gdzie są teraz przechowywane te pliki obrazów? Chodzi o to, aby móc używać ich do awatarów itp., Czego nie mogę zrobić, jeśli nie mogę dostać się do poszczególnych plików.

Odpowiedzi:


16

Są przechowywane w ~/Pictures/Photo Booth LibraryLionie. Jest to jednak pakiet i nie można kliknąć go dwukrotnie, aby wyświetlić podfoldery. Dwukrotne kliknięcie spowoduje otwarcie Photo Booth.

Jeśli chcesz tylko zobaczyć zdjęcia, kliknij prawym przyciskiem myszy (lub kliknij z Photo Booth Librarywciśniętym klawiszem Control) na paczce poniżej ~/Picturesi wybierz Show Package Contentsz menu.

W katalogu pakietu zobaczysz podkatalog o nazwie Pictures- tam właśnie Photo Booth trzyma twoje zatrzaski. Przejdź tam, aby uzyskać bezpośredni dostęp do zdjęć. Filmy są tam również przechowywane (niezależnie od tego, czy zastosowano jakieś efekty) jako *.movpliki.

Z poziomu Photo Booth możesz również kliknąć prawym przyciskiem myszy (lub kliknąć z wciśniętym klawiszem Control) dowolny obraz na dolnym pasku i wybrać „Eksportuj ...” lub „Pokaż w Finderze” z menu podręcznego, aby uzyskać dostęp do obrazu. Pierwszy z nich zapewnia okno dialogowe Zapisz, które pozwala umieścić plik obrazu w łatwo dostępnym miejscu. Ten ostatni otwiera ten Pictureskatalog w pakiecie, o którym wspomniałem powyżej, bezpośrednio w oknie Findera.


Uważaj na modyfikowanie zawartości pakietu, ponieważ możesz uszkodzić bibliotekę. Możesz je wyeksportować z kabiny, jeśli chcesz.
Martin Marconcini,

3

w lwach folder „Photo Booth Library” ma kilka rozszerzonych atrybutów plików, które sprawią, że otworzysz stoisko fotograficzne, a nie tylko folder. aby uzyskać dostęp do plików w wyszukiwarce, np. do korzystania z nich w awatarach lub załącznikach e-mail potrzebujesz terminalu (Finder -> Aplikacje -> Narzędzia -> Terminal) i musisz przejść do terminala do folderu Zdjęcia, wpisując

cd Pictures/

teraz możesz albo

  • usuń te rozszerzone atrybuty pliku (do tego potrzebne będą narzędzia programistyczne), wpisując

xattr -d com.apple.FinderInfo Photo\ Booth\ Library/

usuwa to ładną ikonę folderu (efekt uboczny, przepraszam) i zmienia zachowanie wyszukiwarki, tak że po prostu otwiera ten folder zamiast otwierać aplikację Photo Booth.

  • lub wykonaj symboliczny link do miejsca, w którym twoje zdjęcia są przechowywane w bibliotece. W folderze Obrazy zrób

ln -s Photo\ Booth\ Library/Pictures PhotoBoothPics

link PhotoBoothPics będzie dostępny w twojej wyszukiwarce, jak można oczekiwać od standardowego katalogu.

Dla początkujących polecam drugą wersję. Ale może jakiś ekspert może dowiedzieć się, który bit ustawić w informacjach wyszukiwarki (zamiast usuwać cały obiekt).


Nie, nie potrzebujesz terminalu. Przeczytaj obie odpowiedzi, które zostały przesłane wcześniej, a zobaczysz.
EmmyS

To świetna odpowiedź, naprawdę podoba mi się drugie podejście, ponieważ pozwala na dostęp do plików z poziomu innych programów.
Mike Buckbee,

2

Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy „Photo Booth Library” i wybrać „Show Contents Package”, aby twoje zdjęcia powinny znajdować się w folderze „Pictures”.


0

Wystarczy skopiować wszystkie zdjęcia z pakietu Photo Booth Library do innej lokalizacji, a następnie usunąć pakiet Photo Booth Library z katalogu Pictures

Po ponownym otwarciu aplikacji Photo Booth zostanie wyświetlone pytanie, czy chcesz utworzyć nowy pakiet Photo Booth Library dla zdjęć i gdzie chcesz go utworzyć.


0

Jeśli chcesz otworzyć lub uzyskać dostęp do zdjęć zrobionych przez Photo Booth, postępuj zgodnie z tymi prostymi zasadami wymienionymi poniżej:

Otwórz Photo Booth za pomocą wyszukiwania punktowego, kliknij kartę „Widok” i wybierz „Pokaż zdjęcia”. Aby użyć zdjęcia dalej, możesz przesłać je do albumu „Zdjęcia”, klikając opcję „Dodaj do zdjęć” w opcji udostępniania Otwórz „Zdjęcia „... Wybierz zdjęcie ... Kliknij kartę pliku i wyeksportuj go do wybranej lokalizacji (Pulpit, folder Pobrania itp.), Aby go użyć ...


0

Jeśli chcesz otworzyć lub uzyskać dostęp do zdjęć wykonanych przez Photo Booth , wykonaj następujące kroki:

  1. Otwórz Photo Booth za pomocą wyszukiwania Spotlight
  2. Kliknij kartę „Widok” i wybierz „Pokaż zdjęcia”
  3. Aby dalej użyć zdjęcia, możesz przesłać je do albumu „Zdjęcia” , klikając „Dodaj do zdjęć” w opcji Udostępnij .
  4. Otwórz „Zdjęcia” , wybierz zdjęcie i kliknij kartę Plik , a następnie wyeksportuj je do wybranej lokalizacji (Pulpit, folder Pobrania itp.), Aby go użyć.
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.