Czy etui na iPhone X pasuje do iPhone'a XS?


9

Czy ktoś wie, czy iPhone X i iPhone XS mają dokładnie takie same wymiary, jeśli chodzi o przypadki?

Wiem, że pomiary pokazane na Strona porównawcza Apple iPhone są takie same, ale co z pomiarami kamery? Apple nie pokazuje tego na swojej stronie internetowej.

Przypuśćmy, że X i XS mają dokładnie takie same wymiary, więc każda obudowa iPhone'a X powinna pasować do XS, prawda?

Ale nawet jeśli jest między nimi najmniejsza różnica, mogą wystąpić przypadki iPhone'a X, które nie pasują do iPhone'a XS.


1
Zadałem to pytanie dokładnie w moim lokalnym sklepie Apple Store dwa dni temu i potwierdzili, że pokrowce iPhone X firmy Apple będą pasować do XS.
Peter W.

3
@NimeshNeema Twoja edycja do tytułu zmniejszyła czytelność i zmieniła to, co faktycznie mówi. W tym przypadku czyta teraz, czy obudowa iPhone'a X pasuje do iPhone'a X, o co nie pyta OP. Powróć do oryginalnego tytułu, który był całkowicie jasny i poprawny gramatycznie.
TylerH

Odpowiedzi:


9

Różne źródła w Internecie potwierdzają, że iPhone X i iPhone XS mają niemal identyczne wymiary, a etui na iPhone'a X powinny pasować do iPhone'a XS.

Istnieją jednak również różne raporty wskazujące konkretne wycięcia mające zastosowanie w niektórych przypadkach.

Na przykład, jeśli otwarcie aparatu na iPhone XS jest zauważalnie większe, więc jeśli masz obudowę z bardzo ciasny walcząc z otwarciem kamery, Twój iPhone XS może nie pasować. Jeden punkt, w którym umieszczenie otworu wentylacyjnego mikrofonu jest nieco inne w obu telefonach.

Różne recenzje są udostępniane poniżej w celach informacyjnych:

  1. Od Pytania i odpowiedzi w sklepie internetowym Apple:

Tak! Mają takie same wymiary i położenie przycisków. Tak więc wszystkie twoje etui z iPhone X będą idealnie pasować do iPhone'a XS.


  1. Wątek Reddit od / r / iphone , PSA: Obudowy iPhone'a X nie zmieszczą się w XS

Właśnie zauważyłem to w recenzji MKBHD: https://youtu.be/YAF9BWpzwvI?t=2m7s Otwór kamery jest zauważalnie większy. Jeśli aktualizujesz z X do XS, będziesz potrzebować nowych przypadków.


  1. Więcej, Czy twoja stara walizka pasuje do nowego iPhone'a XR, iPhone'a XS i iPhone'a XS Max?

IPhone XS to odświeżenie ubiegłorocznego iPhone'a X i wydaje się, że ma dokładnie taki sam projekt i wymiary. Oznacza to, że powinieneś móc korzystać ze starej obudowy iPhone'a X z telefonem iPhone XS. Tak więc wszystkie te wspaniałe walizki dostępne dla iPhone'a X są gotowe do kompletacji!

Mając to na uwadze, układ mikrofonu na dole iPhone'a XS jest nieco inny niż iPhone X, co oznacza, że ​​obudowy z precyzyjnymi wycięciami dla tych otworów mikrofonu w iPhone X mogą być nieznacznie wyrównane w iPhone XS.


  1. iPhone Hacks, Czy etui na iPhone X pasuje do iPhone'a XS?

Odpowiedź brzmi: tak! IPhone XS ma takie same wymiary jak iPhone X, a ponieważ wszystkie lokalizacje portów są takie same, obudowy iPhone X będą pasować do iPhone'a XS. Ta ostatnia jest o 3 g cięższa od iPhone'a X, ale ta różnica jest mało prawdopodobna, aby powodować problemy w przypadku podstawki lub wąskiego profilu.


  1. CNET, Czy mój iPhone XS będzie pasował do obudowy iPhone'a X? Tak!

Dwa iPhony mają dokładnie taką samą wysokość, szerokość i głębokość.


  1. MacRumors, Przypadki iPhone'a X mogą mieć nieznacznie niedoskonałe dopasowanie w telefonie iPhone XS dzięki nowym wymiarom aparatu

Podczas gdy iPhone X i iPhone XS mają identyczne wymiary całkowite, nowy raport sugeruje, że obudowy iPhone'a X mogą mieć nieznacznie niedoskonałe dopasowanie na iPhone XS ze względu na bardzo niewielkie zmiany wymiarów guzka kamery.


Uwaga : Udostępniono oficjalne wytyczne dotyczące projektowania obudów dla urządzeń Apple tutaj . Połączony Wytyczne dotyczące projektowania akcesoriów zawierające precyzyjne pomiary powinny wkrótce zostać zaktualizowane o iPhone'a XS. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz przejść przez pomiary, aby lepiej zrozumieć, jakie aspekty zmieniły się między iPhone X i iPhone XS, a także przeanalizować zgodność przypadku z analizą przypadku.


1
Dzięki za przegląd, o to właśnie się martwiłem.
npkllr

2
Kamera Xs jest nieco większa niż X. Nie możesz więc użyć X-ów na X-ach, ale możesz użyć obudowy X-ów na X, chociaż wokół wybrzuszenia kamery jest niewielka szczelina. Film ten pokazuje to, czego nie widać w MHBHD.
i-CONICA

Numer 1 „Tak! Mają te same wymiary i położenie przycisków. Więc wszystkie twoje etui z iPhone'a X będą idealnie pasować do iPhone'a XS”. cytat nie istnieje w Apple Q & A; Link… Jedyna odpowiedź „może pasować ... z tego, co słyszałem, obudowa aparatu na XS jest bardzo nieznacznie większa niż x .... sprawa kłopoty z dopasowaniem aparatu
shim

8

Właśnie oglądałem ten film z YouTube autorstwa MKBHD gdzie dokonał przeglądu XS i XS Max i pokazuje, że obudowa X pasuje do XS, ale obiektyw aparatu nie wyrównuje się prawidłowo - nowy guz aparatu XS jest mniejszy, więc jest niewielka szczelina z jednej strony (nie równomiernie niestety).


Dziękuję za odpowiedź. W filmie pokazuje, że walizka Xs pasuje do X (z niewielką przerwą po jednej stronie). Kamera X jest nieco większa, a niektóre obudowy X nie zmieszczą się na X-ach.
npkllr

2
MacRumors zamieścił właśnie świetny artykuł, który przedstawia problem rozmiaru wokół „guzka” kamery. macrumors.com/2018/09/19/…
Cotswoldshire

-2

Tak. Mam skórzaną obudowę iPhone X firmy Apple, która idealnie pasuje do mojego iPhone'a XS.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.