Ipad Mini nie przywraca?


3

Hasło zostało niepoprawnie wpisane na moim iPadzie tyle razy, że pojawił się ekran z napisem: Ipad is Disabled. Connect to Itunes

Wypróbowałem dwie metody przywracania iPada.

  1. Podłącz iPada do komputera. Przytrzymaj jednocześnie przyciski domu i zasilania. Gdy ekran zgaśnie, poczekaj dwie sekundy, a następnie zwolnij oba przyciski. Poszedłem do Itunes i przytrzymałem właściwe przyciski, dopóki Apple nie rozpoznało, że Itunes rozpoznał, że Ipad jest w trybie odzyskiwania. Następnie wybrałem restoreopcję na ekranie. Po zakończeniu i ponownym uruchomieniu Itunes pojawił się ten sam ekran:Ipad is Disabled. Connect to Itunes
  2. Przytrzymaj jednocześnie przycisk głośności / home / zasilania, aż pojawi się ikona jabłka, zwolnij wszystkie przyciski. Kiedy tak się stało, pojawił się ekran diagnostyczny Apple, a kiedy kliknąłem Exit Diagnostics, iPad uruchomił się ponownie i przeszedł do tego samego Ipad is Disabled. Connect to Itunesekranu. Kiedy wybrałem drugą opcję Start Diagnostics, powiedział mi, żebym poszedł do apple.com/support.

Czy jest jakiś sposób, aby to naprawić i przywrócić iPada? Nie muszę zapisywać moich starych danych.


2
Podłącz urządzenie iOS do komputera i otwórz iTunes. ... Gdy urządzenie jest podłączone, wymuś jego ponowne uruchomienie: ... Kiedy zobaczysz opcję Przywróć lub Aktualizuj, wybierz Przywróć. ... Poczekaj na zakończenie procesu.
Ruskes,

W swoim pytaniu wspomniałem Method 1, że postępowałem zgodnie z instrukcjami na Itunes, a iPad wrócił do tego samego disabledekranu. Przepraszam, jeśli nie byłem wystarczająco jasny i zredagowałem pytanie.
Redline

disableddzieje się tak dlatego, że żałośnie wpisałeś niewłaściwe hasło, czy masz teraz prawidłowe hasło?
Ruskes

Myślę, że wciąż to wiem. IPad został wyłączony od ponad roku!
Redline

Odpowiedzi:


1

Przywrócenie go z iTunes powinno działać. O to działa tylko wtedy, gdy wcześniej zsynchronizowałeś urządzenie z iTunes i masz kopię zapasową zapisaną na komputerze.

Jeśli znasz właściwe hasło ... wykonaj następujące czynności.

Spróbuj wykonać kopię zapasową urządzenia iOS w iTunes

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś spróbować odblokować wyłączone urządzenie, jest prosta kopia zapasowa iTunes.

Podłącz urządzenie iOS do komputera przez USB i otwórz iTunes. Wybierz urządzenie w prawym górnym rogu, aby wyświetlić jego właściwości na ekranie głównym.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Kopia zapasowa iTunes

Kliknij przycisk „Utwórz kopię zapasową teraz”, aby rozpocząć synchronizację.

Może zostać wyświetlony monit o wpisanie hasła na urządzeniu z systemem iOS, aby rozpocząć synchronizację, ponieważ urządzenie jest zablokowane.

Po wpisaniu hasła możesz anulować tworzenie kopii zapasowej i rozpocząć korzystanie z urządzenia.


Kiedy podłączam iPada do iTunes i otwieram iTunes, pojawia się monit o zezwolenie na dostęp do iPada. Po kliknięciu okpojawia się:iTunes could not connect to this iPad. an unknown error occured (0xE8000015)
Redline

@Redline, więc nadal jest zablokowany! Ta sztuczka działa tylko wtedy, gdy wcześniej zsynchronizowałeś urządzenie z iTunes
Ruskes
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.