Wprowadzanie głosowe skrótów Siri


17

Czy istnieje możliwość wprowadzania głosowego za pomocą skrótów Siri? Nie znalazłem tego Chcę utworzyć nowy element do zrobienia w mojej aplikacji do zrobienia w mojej skrzynce, ale nie chcę ręcznie wpisywać elementu do zrobienia, ale podyktować go głosem. Powiedz „trello new card: [INPUT]”, a następnie utworzy kartę. czy to możliwe? Również, aby wysłać wiadomość, dobrze byłoby mieć możliwość wprowadzania głosowego.

Odpowiedzi:


16

Tak, moje pierwsze pytanie o skróty!

Użyj akcji Dyktuj tekst .

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Ta czynność przekształci słowa, na które mówisz, w tekst i przekaże ten tekst do następnej czynności.

Obecnie jest trochę wad: nie będziesz w stanie powiedzieć Siri w jednym zdaniu „Powiedz [Trigger skrót], Jabłka są fajne” Zamiast tego musisz zrobić to w dwóch częściach „[Trigger skrót]] czekać… „Jabłka są fajne”.

Ostrzeżenie : pamiętaj, aby wybrać język, ponieważ w przeciwnym razie nie powiedzie się.


Ponadto wydaje się, że działa tylko z zwykłym tekstem. Próbowałem podać liczbę, aby następnie wprowadzić ją jako czas trwania w aplikacji Zdrowie, ale ona nie rozpoznaje.
bfontaine

@bfontaine Czy Siri to rozpoznaje?
JBis

4
@ bfontaine Też natknąłem się na to, ale możesz obejść to, mówiąc „pięć punktów oh” lub „pięć punktów zero”, a następnie rozpoznaje się je jako liczbę zamiast słowa „pięć”.
Duncan Awerbuck

Dzięki! Właśnie użyłem tego, aby utworzyć skrót Wunderlist, aby dodać nowy element do wspólnej listy!
agam

-2

Przeszedłem przez obliczenia, dodając 0 do tekstu, aby przekonwertować z tekstu na liczbę

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.