Pasek adresu Chrome zniknął po aktualizacji


8

Mam dziwny problem z Chrome (69.0.3497.92 (Official Build) (64-bit)). Kiedy przechodzę do trybu pełnoekranowego z CMD + CTRL + F pasek adresu zniknie.

Zaczęło się po aktualizacji ze starego znanego motywu do „nowej” płaskiej wersji Chrome. Nie mogę już przeglądać adresów URL w trybie pełnoekranowym.

Aby to było całkowicie jasne. To nie jest z pełnym ekranem itp. Wideo dotyczy każdej strony.


Normalny widok:

In normal view


Widok pełnoekranowy:

Fullscreen view

Ktoś wie, jak to naprawić?

Aktualizacja: Nadal nie naprawiono


Jest nowa aktualizacja, dowiem się, czy to rozwiązało.
Yvan

Działa z Ver. 70
Buscar웃

@Buscar at Jestem w wersji 71, nie widziałem go już od około 2 tygodni ...
Yvan

Odpowiedzi:


6
  1. Otwórz Google Chrome na komputerze Mac
  2. Przesuń kursor na górę ekranu, gdzie znajduje się pasek narzędzi OS i kliknij WIDOK
  3. W wyświetlonym menu rozwijanym kliknij opcję „Zawsze pokazuj pasek narzędzi na pełnym ekranie”

To zostało powiedziane wcześniej i nie działa.
Yvan

@Knate to dla mnie działało.
jqualls

Działa to (teraz?), Ale celem pełnego ekranu jest ukrycie tego wszystkiego, a sposób, w jaki Chrome działał, polegał na zsuwaniu tego wszystkiego podczas przesuwania myszy na górną krawędź ekranu, skutecznie przechodząc pełny ekran , stąd nazwa ... Trudno uwierzyć, że to zachowanie może być jedną z tych nowo odkrytych „funkcji” dla słabych użytkowników, ponieważ domyślnym zachowaniem byłby uszkodzony interfejs przeglądarki dla każdego użytkownika na poziomie taty lub mamy, którego nie mogę się wydostać (a ja, programista, musiałem google go znaleźć i znaleźć go tutaj, aby wyjść z niego bez faktycznego rozwiązania) ...: thinking_face:
DanielSmedegaardBuus

2

Mam ten sam problem z moim chromem i doprowadza mnie to do szaleństwa. Znalazłem inne forum google, gdzie ktoś mówił o usunięciu paska adresu, więc spróbowałem wykonać kroki w odwrotnej kolejności. To, co zrobiłem, to przejście do opcji widoku na pasku stanu, upewnienie się, że „zawsze wyświetlaj pasek narzędzi na pełnym ekranie” zostało zaznaczone, przeszło w tryb pełnoekranowy, zobaczyłem, że nadal jest zaznaczone, odznacz je i sprawdź ponownie, a także adres z powrotem wrócił! To działało dla mnie całkiem dobrze i mam nadzieję, że również ci pomoże. Miłego dnia!


To niestety nie naprawiło, ale rzeczywiście się wyświetla, ale pasek wyszukiwania nie działa.
Yvan

2

Oparte na: http://osxdaily.com/2018/09/10/disable-chrome-ui-theme-redesign/

Miałem szczęście:

chrome://flags/#top-chrome-md

szukać: "UI Layout for the browser’s top chrome"

Zmień na "normal" następnie uruchom ponownie przeglądarkę. Potem miałem karty i pasek adresu.

Podobnie jak w przypadku innej odpowiedzi, wydaje się, że przełącza się coś, co nie zostało prawidłowo ustawione. Dla mnie zmiana tego ustawienia na „domyślne” nie wydaje się cofać niczego


Spróbuję tego trochę.
Yvan

Dowiedziałem się, że to nie tylko mój ekran panoramiczny, ale także ekran MacBooka Pro. Po prostu ustawiłem go na normalny i przetestuję go kilka dni.
Yvan

Nadal mam ten sam problem.
Yvan

Ta sugestia zadziałała dla mnie (w tym nadal działa po powrocie do „domyślnego”).
Scott Buchanan

1

Aby obejść ten problem, możesz wyjść z pełnego ekranu i zmaksymalizować okno ręcznie:

  1. Kliknij „Exit Full Screen” w menu „View”.
  2. Naciśnij i przytrzymaj klawisz Opcja, a następnie kliknij zielony przycisk maksymalizacji w lewym górnym rogu okna aplikacji
  3. Jeśli okno nie jest w pełni zmaksymalizowane, użyj myszy, aby rozwinąć okno do krawędzi ekranu, z górną krawędzią tuż poniżej paska narzędzi.

To po prostu nie odpowiada na pytanie. Jest to błąd w Google Chrome.
Yvan

1

Być może został on naprawiony w wersji 70, ponieważ używam wersji 71.0.3578.98 (Official Build) (64-bit) przez 2 tygodnie i nie doświadczyłem porażek.


0

Wygląda to na oczekiwane zachowanie w widoku pełnoekranowym w systemie Mac OS - pasek menu zawierający pasek adresu URL jest ukryty, chyba że przesuniesz mysz w górę, aby go wyświetlić. Z oficjalna dokumentacja :

Na pełnym ekranie wykonaj jedną z następujących czynności:   Pokaż i ukryj pasek menu: przesuń wskaźnik do lub od góry ekranu, aby uzyskać dostęp do menu aplikacji.

Alternatywnie możesz:

Zmaksymalizuj okno, naciskając i przytrzymując klawisz Opcja, a następnie kliknij zielony przycisk maksymalizacji. Okno rozszerza się, ale pasek menu i Dock pozostają widoczne. Aby powrócić do poprzedniego rozmiaru okna, kliknij ponownie przycisk Option.

Lub, aby rozszerzyć okno do pełnej szerokości i wysokości ekranu, nadal pokazując pasek menu, przytrzymaj SHIFT + ALT/OPTION podczas klikania zielonego przycisku maksymalizacji.


Pokazuje tylko pasek opcji, gdy podnoszę kursor ... Uwaga: działało wcześniej.
Yvan

& gt; Alternatywnie możesz: Tak, robię to teraz, ale nie jest to optymalne, ponieważ używam 2 aplikacji obok siebie.
Yvan

@Yvan It only shows the option bar when I go up with my cursor... Note: It worked before. - to, co opisujesz, to oczekiwane zachowanie w widoku pełnoekranowym systemu Mac OS. Nie jestem pewien, co działo się wcześniej.
Mike Eng

Mam teraz także pasek adresu, po prostu tego nie robię.
Yvan

@Yvan Tak. Nie jestem pewien, jak to się działo wcześniej (w jakim trybie byłeś), ale dodałem odpowiedź, którą możesz zrobić, aby rozszerzyć do pełnej szerokości i wysokości ekranu, zachowując pasek menu.
Mike Eng

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.