Usunąłem swój kalendarz Apple ID na iCloud, jak mogę go odzyskać?


2

Na iPadzie przypadkowo usunąłem swój kalendarz o nazwie z identyfikatorem Apple, myśląc, że go nie potrzebuję. Teraz nie pozwoli mi zsynchronizować telefonu ani iPada z Kalendarzem w chmurze ... nawet nie pojawia się jako opcja w synchronizacji iTunes na moim komputerze ... tylko Outlook jest opcją synchronizacji. Jak mogę przywrócić ten pozornie ważny kalendarz, aby ponownie zsynchronizować wszystkie moje urządzenia?

Dzięki! Christie


Czy na pewno usunąłeś aplikację kalendarza? Nie sądzę, że możesz usunąć dołączone aplikacje Apple. Możliwe, że usunąłeś dane logowania do swojego konta iCloud i łatwo je ponownie skonfigurować w ustawieniach. Lub, jak mówi tytuł, czy usunąłeś informacje kalendarza w iCloud za pomocą przeglądarki na komputerze? Nie jestem pewien, jak możesz to zrobić globalnie (dla wszystkich informacji).
Richard

Odpowiedzi:


1

Możesz zalogować się do iCloud.com z dowolnego komputera i ponownie utworzyć kalendarze. Gdy pusty kalendarz zostanie zapełniony na urządzeniach, możesz ręcznie wprowadzić dowolne spotkania lub załadować plik kopii zapasowej zawierający zdarzenia, które działają dla Ciebie.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.