Nie można odinstalować aplikacji Confer na moim komputerze Mac


2

Dzisiaj jakoś aplikacja „Confer” została zainstalowana na moim komputerze Mac. Nie jestem w stanie usunąć tej aplikacji, ponieważ przeniesienie jej do kosza mówi „Nie można przenieść elementu„ Confer ”do Kosza, ponieważ jest on otwarty”. Próbowałem postępować zgodnie z instrukcjami tutaj podanymi , ale nadal nie miałem szczęścia. Czy ktoś mógłby mi pomóc pozbyć się tej aplikacji? Próbowałem również zabić za pomocą monitora aktywności i polecenia -9, ale nic nie pozbywa się tej aplikacji. Nie jestem pewien, czy to wpłynie na moje urządzenie, naprawdę chciałbym się tego pozbyć.

PS: wersja Mac OS - 10.13.6


@NimeshNeema Próbowałem wykonać kroki wymienione w tym łączu, ale nie udało mi się rozwiązać problemu. Więc otworzyłem nowe pytanie. Również tutaj link w moim opisie wskazuje na istniejące pytanie.
SRS

1
czy to pomaga? Wygląda na to, że należy go odinstalować z Recovery - jamf.com/jamf-nation/discussions/26398/... Ponadto wydaje się, że jest to korporacyjna struktura punktu końcowego. Czy masz maszynę zarządzaną, czy kupiłeś ją z drugiej ręki i nie wyczyściłeś jej całkowicie?
Tetsujin,

@Tetsujin Dzięki :) Ten link był przydatny. Ponowne uruchomienie komputera Mac w trybie awaryjnym pomaga w usunięciu aplikacji obsługującej konferencję.
SRS

Odpowiedzi:


2

Ponowne uruchomienie komputera Mac w trybie awaryjnym pozwala przenieść aplikację nadającą do kosza.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.