SSUBX SSD Apple Samsung 512 GB: o połowę szybciej w MacBooku Pro 15 „2015 niż w MBPR 13” 2014?


2

Mam SSUBX SSD Apple Samsung 256 GB, który po zainstalowaniu w 13-calowym MacBooku Pro Retina 2014 zapewnia 1300–1450 MB / s odczytu i zapisu, podczas gdy zainstalowany w nowszym 15-calowym MacBooku Pro Retina 2015 zapewnia tylko 650–750 MB / s (oba mierzone za pomocą testu prędkości dysku Magic Magic Design).

Nie ma dla mnie sensu ... Pomysły?

enter image description here

enter image description here


Jakie narzędzie mierzy prędkości? W narzędziu dyskowym i informacji o systemie - jaka jest wynegocjowana prędkość między kontrolerem a kartą logiczną?
bmike

Jak pisałem, użyłem testu prędkości dysku Blackmagic, którego aplikacja praktycznie używa do określania prędkości dysku. Spójrz tutaj: itunes.apple.com/de/app/blackmagic-disk-speed-test/…
Dr. Woo

Przepraszam. Świetna edycja. Drugi punkt negocjacji prędkości łącza może być kluczowy dla twojego dochodzenia.
bmike

Odpowiedzi:


0

Powinienem wspomnieć, że nie miałem dostępu do tego 15-calowego MBPR, ale dane dotyczące wydajności zostały mi zgłoszone przez klienta, który kupił ode mnie ten dysk SSD. przyznałem, myślę, że możemy zignorować moje pytanie.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.