Utwórz pamięć instalacyjną USB z Mojave


2

Ponieważ macOS Mojave przeniosła instalację systemu operacyjnego do preferencji systemowych i nie możesz już pobierać instalatorów bezpośrednio, jak byś zaczął tworzyć pamięć USB Mojave od Mojave?


1
Nie można powiedzieć, dopóki 10.15 nie będzie w fazie beta.
JBis

Co powiedział JBis. Apple może instalować / aktualizować oprogramowanie BETA inaczej niż wydana wersja. Wszyscy się dowiemy, kiedy wydadzą macOS Mojave. Dobrze byłoby poczekać dzień później, ponieważ wiele osób, które płacą za pisanie o komputerach Mac, prawdopodobnie będzie miało informacje na temat tworzenia samodzielnego instalatora.
Steve Chambers

@JBis, powiedziałeś: „Nie można powiedzieć, dopóki 10.15 nie będzie w fazie beta”. Dlaczego musimy czekać, aż 10.15 będzie w fazie beta, 10.14 wyleci na długo przed 10.15. :)
user3439894

@ user3439894 Mojave została wydana z App Store.
JBis

Odpowiedzi:


1

Wygląda na to, że niedawno dodali instalator do nowego App Store na Mojave. Jeśli szukasz macos mojaveinstalatora, pojawi się on w wynikach w kategorii „Narzędzia”.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.