Czy jest coś szybszego niż Veency na iPhone'a?


7

Chcę mieć możliwość sterowania iPhone'em za pomocą komputera PC lub Mac - to znaczy, zobacz ekran iPhone'a na komputerze i steruj nim za pomocą myszy - przez USB lub bezprzewodowo. Czy są jakieś rozwiązania szybsze niż VNC Veency ? Szybkość klatek Veency nie jest wystarczająco dobra i potrzebuję go, aby pokazać 16-bitowy kolor.

Odpowiedzi:


5

Próbowałem Veency zarówno na iPhonie 3G, jak i na iPhonie 4, i wydaje się, że jest to najszybsza możliwa prędkość, aby się z niego wydostać. O ile ktoś nie przepisuje Veency lub nie pisze innego serwera VNC, wątpliwe jest, aby prędkość poprawiła się.

Sprowadziłem się albo do patrzenia na ekran iPhone'a podczas pisania, albo do parowania klawiatury Bluetooth z iPhone'em.

Edycja: jeśli nie masz nic przeciwko spojrzeniu na ekran iPhone'a, możesz wypróbować iSynergyClient , klient Synergy + dla iPhone'a. Obecnie ma tylko obsługę myszy, obsługa klawiatury jest wciąż w fazie rozwoju.


+1 za wzmiankę o iSynergyClient. Nie spotkałem tego i chętnie go wypróbuję. Szkoda, że ​​nie ma jeszcze obsługi klawiatury; to byłoby takie fajne.
Kerri Shotts

4

Pojawiła się nowa aplikacja Cydia o nazwie Display Recorder. Oprócz nagrywania ekranu ma lokalnego klienta internetowego, który umożliwia niemal bezbłędne przesyłanie strumieniowe podglądu na żywo.

Możesz go kupić w repozytorium BigBoss za 4,99 USD.

Strumieniujesz, otwierając samą aplikację Display Recorder, włącz serwer WWW lewym dolnym przyciskiem, wpisz adres URL, który pojawia się w przeglądarce na komputerze, i wybierz opcję podglądu na żywo (będąc w tym samym wifi cource).

Od razu doda nawet symulację dotyku i przycisku sprzętowego, ale niestety nie obsługuje klawiatury, więc musisz otworzyć klienta VNC również w tle, być może ustawić jego częstotliwość odświeżania na nigdy i gotowe. Najprawdopodobniej możesz nawet ustawić kartę wideo tak, aby obracała ekran w celu wyrównania z ekranem iPhone'a, jeśli wolisz poziomo.


+1 dla Display Recorder. Patrzyłem na to wcześniej, ale wtedy nie miał wtedy podglądu na żywo. Wygląda przekonująco. Szkoda, że ​​to nie robi klawiatury. Z pewnością pojawiałyby się problemy z ostrością klawiatury z aplikacją VNC w tle, ale może do pewnego stopnia działać.
Kerri Shotts
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.