Dlaczego moje listy odtwarzania nie są przesyłane przez iCloud?


1

Używam Apple Music i mam iPhone'a, na którym utworzyłem kilka list odtwarzania iTunes. Niedawno kupiłem MacBooka Pro i próbowałem przenieść listy odtwarzania z mojego iPhone'a na MacBooka Pro, łącząc konta iTunes przez iCloud. Zaskoczyło mnie, że przeniesiono tylko niektóre moje listy odtwarzania.

Po dalszych poszukiwaniach zdałem sobie sprawę, że tylko listy odtwarzania, na których zaznaczyłem „Pokaż w moim profilu i w wyszukiwarce”, kiedy tworzyłem listy odtwarzania, są połączone z moim kontem Apple Music i przeniesione na komputer. Wygląda na to, że ta opcja tworzy dwa różne typy list odtwarzania z różnymi opcjami w ustawieniach. Przykład:
Problem polega na tym, że nie mogę znaleźć opcji zmiany tego ustawienia po utworzeniu listy odtwarzania? Czy to oznacza, że ​​muszę całkowicie przerobić moje listy odtwarzania? Czy jest gdzieś, gdzie mogę zmienić to ustawienie lub inny sposób ich przeniesienia? Wolę mieć możliwość synchronizowania moich list odtwarzania automatycznie i bezprzewodowo jak zwykle, jeśli to możliwe.

Dlaczego listy odtwarzania nie są przenoszone, gdy są częścią mojej biblioteki iTunes, nawet jeśli nie są połączone z moim kontem Apple Music? Wydaje się raczej niewygodne, że jeśli chcę, aby moje listy odtwarzania synchronizowały się bezprzewodowo, wszystkie muszą być częścią mojego konta Apple Music.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.