Wyjście audio AirPlay


1

Ok, więc pracuję w nowej klasie z następującym scenariuszem, który próbuję rozwiązać. Mam MacBooka Air podłączonego do projektora sufitowego za pomocą AirPlay. Nie podoba mi się to, że dźwięk jest odtwarzany również z wbudowanych głośników w projektorze sufitowym. Głośniki są ciche i po prostu źle brzmią. Mam zestaw dobrych głośników komputerowych, które chciałbym po prostu podłączyć do mojego MacBooka, ale dźwięk automatycznie trafia do projektora. Czy jest jakiś sposób na obejście tego?


Czy projektor sufitowy jest podłączony do Apple TV?
Nimesh Neema,

Tak, Apple TV jest podłączony do projektora przez HDMI. Wyjście kabla audio z projektora. Mogę do tego podłączyć głośniki, ale powoduje to niewygodne ustawienie głośników pod sufitem, zwisające przewody i nie mogę łatwo uzyskać dostępu do regulacji głośności, ale właśnie to robię ... Myślę, że mógłbym dostać długi hdmi, by podbiec do projektora, ale wydaje mi się, że jest to niechlujna opcja, jeśli mam już konfigurację Apple TV.
Scott,

Nie jestem pewien, czy to podejście tylko przesyła obraz do Apple TV, ale możesz spróbować jego kopii lustrzanej .
Nimesh Neema,

Nie musisz wysyłać dźwięku do Apple TV tylko dlatego, że używa go AirPlay, w przedpolu Dźwięk można wybrać inne wyjście audio.
Trellis,

Uh, tylko sugestia, umieść kontrolę głośności na pasku menu za pomocą pola wyboru w przedpolu Dźwięk, a następnie kliknij go, aby wybrać żądane głośniki.
Trellis,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.