Głośność wejścia mikrofonu zewnętrznego jest zbyt cicha


2

MacBook Pro 13 "2016 Touch Bar w wersji

Ilekroć podłączam mikrofon zewnętrzny, jest naprawdę cicho, a to, co zmienia głośność wejścia w ustawieniach Dźwięku, nie ma na niego żadnego wpływu - Jest nadal bardzo ciche, ale słyszalne przy 0 Głośności i dokładnie takie samo przy pełnej głośności.

Volume

Czy mogę zwiększyć głośność mikrofonu zewnętrznego?

PS. To samo, niezależnie od urządzenia, wszystkie 3 różne pary słuchawek zachowywały się tak samo

Odpowiedzi:


1

Polecenie ustawienia poziomów mikrofonu w górę to:

$ sudo osascript -e “set volume input volume 100”

Sprawdź również mikrofony pod kątem kurzu w otworze mikrofonu, a jeśli w urządzeniu jest źródło zasilania, może być konieczne jego podłączenie. Może to wymagać wbudowanego mikrofonu.

Jeśli to nie pomoże, podobna będzie trzecia aplikacja bezpłatna Soundsource to daje suwaki do przełączania poziomów głośnika / mikrofonu z paska menu. Nigdy z niego nie korzystałem, ale znalazłem go na forach Apple.


Oba ustawiają głośność wejściową tak, jakbym ją zmieniał w ustawieniach, ale nie wpływały na rzeczywistą głośność. Nie może być kurzem, słuchawki są fabrycznie nowe i zachowywały się tak samo ze wszystkimi innymi parami
Krzysztof Wende

Jak testujesz głośność mikrofonu? Czy polegasz na oprogramowaniu? Czy sprawdziłeś, czy MIC działa na innych komputerach (w przypadku usterki producenta)? Niektóre programy mają funkcję redukcji szumów i automatycznej regulacji głośności jako funkcje takie jak skype lub Google Hangouts. Czy na nich polegasz?
Don Richards
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.