Jak odzyskać zdjęcia z chmury po ich umieszczeniu?


1

Niedawno przesłałem zdjęcia z iPada na iCloud. Następnie usunąłem je z mojego iPada. Jak pobrać wybrane i załadować je z powrotem na iPada?

Odpowiedzi:


1

Zarówno biblioteka zdjęć iCloud, jak i strumień zdjęć iCloud są usługami synchronizacji i zrobią to dokładnie. Synchronizuj między urządzeniami. Oznacza to, że jeśli ręcznie usuniesz zdjęcia z iPada, zostaną one również usunięte w bibliotece zdjęć iCloud, chyba że najpierw wyłączysz tę funkcję.

Najlepszym sposobem na odzyskanie zdjęć jest sprawdzenie folderu „Ostatnio usunięte” na iPadzie lub po zalogowaniu się na https://www.icloud.com w sekcji Zdjęcia.


0

Jeśli używasz biblioteki zdjęć iCloud do synchronizacji wszystkich swoich rzeczy na różnych urządzeniach, po usunięciu zdjęcia z iPada zostanie ono usunięte na wszystkich urządzeniach AFAIK.

Chyba że masz na myśli coś innego przez „przesyłanie” jak w trybie ręcznym.


0

Możesz załadować je na komputer Mac (aplikacja Zdjęcia) / PC (iCloud dla Windows) za pośrednictwem biblioteki zdjęć iCloud, a następnie wybierz te, które chcesz, skopiuj do folderu, a następnie prześlij je do telefonu.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.