Pliki PDF dodane do iBooks na Macu nie synchronizują się z iCloud Drive lub moim iPhonem


3

Kilka minut temu dodałem mały plik PDF do iBooks na komputerze Mac (bez DRM, nie kupiony przez iTunes). Mój komputer Mac ma włączony iCloud Drive.

Rozumiem, że powinno to spowodować przesłanie go na iCloud Drive, a tym samym dostępnego na iCloud.com. Jednak po zalogowaniu się do witryny iCloud.com na dysku iCloud nie ma pliku PDF.

Dzisiaj włączyłem także iCloud dla iBooków na moim iPhonie. Plik PDF też tam nie jest dostępny.

(W iTunes na moim Macu wciąż mam iPhone'a skonfigurowanego do synchronizowania książek z moim Maciem. Planowałem to wyłączyć, gdy potwierdzę, że iCloud Drive działa. Ale nie sądzę, żeby to miało znaczenie. Punkty bonusowe, jeśli może udzielić porady na temat wpływu zmiany tego ustawienia, choć jestem prawie pewien, że powinien on być przestarzały, gdy wszystko korzysta z usługi iCloud).

Czy muszę czekać na nieokreślony czas, aby to się rozprzestrzeniło? Jakiś sposób, aby ręcznie zsynchronizować, aby potwierdzić, że działa?


Sprawdź, czy książka jest ukryta
Melvin Jefferson

Odpowiedzi:


1

Okazuje się, że odpowiedź była raczej prosta. Miałem iCloud włączony na moim Macu, ale nie został specjalnie włączony dla iBooks. (Być może początkowo został wyłączony, ponieważ jest to nowa funkcja w najnowszych wersjach systemu Mac OS).

Poszedłem do Preferencji systemowych -> iCloud -> Dysk iCloud (kliknij Opcje ...) -> kliknij pole wyboru obok iBooks, aby je włączyć.

Po wykonaniu tego od razu zobaczyłem mój plik PDF w iBooks na moim iPhonie (ten, który dodałem do iBooks na moim Macu). I nie nie patrz PDF w folderze iCloud Dysk na icloud.com, ale myślę, że mogę traktować jako odrębną kwestią od przynajmniej mam potwierdzone synchronizacja pracował.


0

Miałem ten sam problem co ty i wielu innych. Teraz rozwiązałem to po prostu przez otwarcie Książek i Preferencji systemowych W TYM SAMYM CZASIE na komputerze Mac, a następnie przeszedłem do opcji Preferencje systemowe / iCloud / iCloud Drive i przełączałem Książki na-> wyłączony-> włączony.

Podczas przełączania widzę, jak książki w aplikacji Książki znikają i pojawiają się ponownie. Potem te książki zaczęły pojawiać się również w mojej aplikacji na iPhone Books.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.