Używam mojego obecnego SIM 3G z iPadem


8

Zastanawiam się nad kupieniem iPada w pewnym momencie, tym z 3G.

Mam też klucz 3G, którego tak naprawdę nie używam i chcę go używać na iPadzie. Rozumiem, że to MicroSim i mogę odciąć kartę SIM, ale czy na iPadzie są jakieś blokady 3G?

Jedyne, co chyba powinienem się dowiedzieć, to ustawienia 3G (jeśli nie są zablokowane). Jestem w Wielkiej Brytanii i mam pomarańczowy kontrakt.

Czy mam więc rację, myśląc, że jeśli iPad nie jest zablokowany w określonej sieci 3G, mogę tego użyć?

Dzięki

Odpowiedzi:


6

IPad z 3G jest sprzedawany odblokowany. W Wielkiej Brytanii iPad z 3G będzie współpracował z Orange, Three, O2 i Vodafone.

Mówiąc pedantycznie, połączenie 3G iPada nie będzie działać z operatorami takimi jak T-Mobile USA , który częściowo wykorzystuje częstotliwość 1700 MHz dla 3G. IPad z 3G obsługuje częstotliwości niezbędne do pełnej pracy w Wielkiej Brytanii z Orange, Three, O2 i Vodafone, a karty SIM tych operatorów można bezproblemowo zamieniać.


Ach OK, więc moja mobilna karta SIM BB 3G Orange będzie działać na iPadzie (jeśli podzielę ją na rozmiar MicroSIM)? Martwiłem się, że spróbują podłączyć Cię do oferty na iPada, co jestem pewien, że dostawca sieci chciałby to zrobić!
ingh.am

Z prawidłowymi ustawieniami, to będzie działać :)
Sentinel

Po prostu wiem, kiedy otrzymam swój pad w przyszłym tygodniu, czy ktoś zna ustawienia Orange dla 3g?
ingh.am

1
W przypadku Orange UK orangeinternetnazwa APN jest, a nazwa użytkownika i hasło powinny pozostać puste.
wartownik
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.