Jak się dowiedzieć, jakie pakiety są dostępne w napoju (domowym)?


56

Jestem nowy na Macu, pochodząc z Ubuntu Linux. Jak mogę dowiedzieć się, jakie pakiety są dostępne dla Homebrew ? Dzięki Ubuntu mogłem na przykład przeszukać pics.ubuntu.com lub Google od momentu jego użyciaapt

Odpowiedzi:


56

brew search wymienia wszystkie dostępne formuły (znane również jako pakiety), oczywiście wymaga najpierw zainstalowania naparu.

Dodatkowo, jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje o tym pakiecie przed instalacją, brew info <package name>wyświetli on odpowiednie informacje, takie jak numer wersji, zależności itp.10

Jeśli nie chcesz zainstalować Homebrew pierwszy (aby zobaczyć wszystkie publicznie dostępne pakiety z brew searchjak Patrix odpowiedział ), można przeglądać formuł na GitHub , aby sprawdzić, które pakiety są dostępne - i jak zostaną one zainstalowane.

Uwaga: GitHub wyświetla tylko pierwsze 1000 plików z katalogu; która jest znacznie mniejsza niż liczba formuł Homebrew (3111 i wciąż rośnie). Możesz wyszukać znaną / częściowo znaną nazwę pliku za pomocą wyszukiwarki plików (lub naciśnij, tgdy znajduje się na liście katalogów).
2

Jest fajna strona internetowa, na której możesz wyszukać pakiety, i wyświetli listę niezbędnych poleceń do zainstalowania rzeczy. BrewInstall to strona internetowa.

Załóżmy, że chcesz zainstalować wget, ale nie znasz dokładnej nazwy pakietu, przeszukaj go na https://brewinstall.org , pokażą ci niezbędne polecenia, aby go zainstalować.

Oto jak wyglądają polecenia po przeszukaniu pakietu:

ruby -e "$(curl -fsSL https://raw.githubusercontent.com/Homebrew/install/master/install)"
brew install wget

brewinstall.orgWitryna jest wyświetlana jako niebezpieczna w stanie Bezpiecznego przeglądania Google , dlatego Safari wyświetla mi ostrzeżenie!
Fayaz

0

Oczywiście na stronie internetowej Homebrew znajduje się przeglądarka pakietów internetowych (zwana także formułą): formulae.brew.sh . Możesz znaleźć formuły (formuły na ulicy), beczki i dane analityczne.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.