Safari: Czy mogę tabulować opcje inteligentnego pola wyszukiwania?


2

W przeglądarce Firefox mogę rozpocząć pisanie na pasku wyszukiwania, co spowoduje wyświetlenie opcji z mojej historii, zakładek itp., A także mogę tabulować te opcje.

Inteligentne pole wyszukiwania Safari robi coś podobnego. Mogę wpisać słowo kluczowe i zobaczyć na liście opcji, która przedstawia mi element, który chcę, ale nie mogę tabulować opcji, które mi przedstawia. Po naciśnięciu klawisza przesuwa fokus z pola wyszukiwania na coś innego. To, co mogę zrobić, to oderwać ręce od głównego rzędu, spojrzeć na klawiaturę, znaleźć klawisze strzałek i przewinąć opcje, ale jest to żmudne. Może się to wydawać wybredne, ale pomimo tego, że chcę spróbować, nie jest to dla mnie początek dla Safari. Czy istnieje sposób na tabulowanie (lub nawigację w inny sposób) opcji inteligentnego pola wyszukiwania Safari?

Dzięki!

Odpowiedzi:


3

Jako alternatywę z kartami możesz używać ctrl-N(dalej) i ctrl-P(poprzednio) do poruszania się po opcjach inteligentnego pola wyszukiwania bez konieczności spoglądania w dół lub zdejmowania rąk z głównego rzędu.


To jest to! Nie zdawałem sobie sprawy, że używa powiązań emacsa. Dziękuję Ci!
firebush

Serdecznie witamy :)
gabe
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.