Czy aplikacja iOS może zostać wydana jako publiczna wersja beta?


2

Zastanawiam się, czy istnieje odpowiednik w sklepie iOS App Store na program do testowania beta w Google Play - Early Access.

https://techcrunch.com/2016/09/01/google-plays-beta-testing-program-early-access-opens-to-more-developers/

https://support.google.com/googleplay/answer/7003180?hl=pl

Obecnie testujemy naszą aplikację z kilkoma użytkownikami i kilkoma małymi grupami za pomocą Testflight, ale nie jest dla mnie jasne, czy możemy zwiększyć testowanie bez wypuszczania aplikacji wszystkim.


1
Apple nie ma publicznego programu do testowania wersji beta dla aplikacji takich jak ta, którą opisujesz. Jeśli chodzi o „skalowanie w górę”, tak jak ta strona notatki, możesz zaprosić do 10.000 testerów na TestFlight.
aaplmath

@aaplmath Możesz dodać ten komentarz jako odpowiedź.
Nimesh Neema

Odpowiedzi:


3

Aby powtórzyć to, co napisałem w komentarzach: Apple nie ma obecnie żadnego programu „otwartej wersji beta”, takiego jak Wczesny dostęp do Google Play. Jeśli chodzi o skalowalność TestFlight, możesz zaprosić do 10 000 testerów za pośrednictwem platformy (tak jak jest to wymienione w Apple Strona internetowa TestFlight ).

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.