Zmiany rozmiaru czcionki Firefox na dodatkowym monitorze podłączonym do iMaca


2

Nowy komputer iMac jednej osoby (4K, 10.13.6) został przeskalowany do większego rozmiaru tekstu, aby był dla niej bardziej czytelny (o jeden rozmiar większy w ustawieniach wyświetlania „Skalowane”). Na drugim monitorze (domyślny, nieskalowany) i tylko w przeglądarce Firefox (61.01) czasami rozmiar czcionki w przeglądarce będzie bardzo duży.

Może ją zmniejszyć, przeciągając okno przeglądarki Firefox na iMaca i ponownie na drugi monitor, ale jeśli zmieni karty lub przejdzie do innej strony na tej samej karcie, rozmiar może ponownie wzrosnąć. Zauważa również, że często elementy zamówienia w rozwijanych polach nie będą wyświetlane w przeglądarce Firefox - brakujące elementy pojawią się, jeśli przeciągnie okno do iMaca. (Nie jestem pewien, czy jest to problem ze skalowaniem / rozmiarem czcionki, czy coś innego.)

W Preferencjach systemowych> Kontrola misji zaznaczone jest ustawienie „Wyświetlacze mają oddzielne spacje”. Drugi wyświetlacz to monitor Acer 17 "podłączony za pomocą adaptera DVI-T3. Nie wiem, jakie inne informacje mogą być istotne.

Musi być w stanie korzystać zarówno z Chrome, jak i Firefox, i jeśli to możliwe, chciałaby zachować większą skalę na iMacu. Jej przepływ pracy ucierpiałby, gdyby musiała zmienić sposób korzystania ze swoich przeglądarek i ekranów.

Czy ktoś wcześniej napotkał ten problem i czy istnieje sposób, aby go naprawić?

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.