Usuwanie danych aplikacji z pęku kluczy iOS lub całkowite resetowanie pęku kluczy


8

Zainstalowałem aplikację, która przechowuje trwały identyfikator w pęku kluczy iOS, nawet po odinstalowaniu i ponownej instalacji. To mnie naprawdę wkurza. Czy istnieje sposób na usunięcie danych wspomnianej aplikacji z pęku kluczy lub w najgorszym przypadku zresetowanie całego pęku kluczy iOS bez całkowitego resetowania urządzenia?

Uwaga : nie mówię o pęku kluczy iCloud, ale pęku kluczy na urządzeniu, w których aplikacje mogą przechowywać małe fragmenty danych.

Odpowiedzi:


1

Próbowałeś tego linku? Jestem pewien, że jest to odpowiedź, której szukasz, ten link mówi ci;

1) Otwórz brelok Mac. Kliknij Finder> Idź> Narzędzia> Dostęp do pęku kluczy.

2) W Dostęp do pęku kluczy wybierz kategorię Hasła po lewej stronie, aby przejrzeć listę witryn i usług, dla których zapisałeś hasło.

3) Kliknij prawym przyciskiem myszy usługę, którą chcesz edytować / usunąć, a następnie kliknij lewym przyciskiem myszy Usuń.

https://answers.uillinois.edu/68546

Jeśli chcesz się pozbyć piaskownicy,

1) Zamknij piaskownicę oraz powiązane procesy, jeśli nadal działają.

2) Uruchom Finder na komputerze Mac i kliknij Aplikacje na pasku bocznym Findera.

3) Wyszukaj piaskownicę w folderze / Applications, a następnie przeciągnij jej ikonę do ikony Kosza na końcu Docku i upuść ją. Możesz także kliknąć prawym przyciskiem myszy / kliknąć ikonę piaskownicy, a następnie wybrać opcję Przenieś do kosza z podmenu.

4) Po wyświetleniu monitu wprowadź hasło administratora i naciśnij przycisk OK, aby zezwolić na zmianę.

5) Wybierz Finder> Opróżnij kosz z paska menu. Lub wybierz prawym przyciskiem myszy ikonę Kosz, wybierz Opróżnij kosz i Opróżnij kosz ponownie w wyskakującym oknie dialogowym.

https://macuninstallguides.com/remove-sandbox-on-mac.html

(Uwaga : nie trzeba instalować żadnych aplikacji, aby je usunąć)

Jeśli chcesz zresetować cały pęku kluczy, zalecamy zapoznanie się z odpowiedzią na tej stronie.

Jak mogę usunąć lub naprawić mój pęku kluczy po zmianie hasła?


Witamy w Ask Different i dziękuję za odpowiedź. :) Niestety samo podanie linków nie jest zbyt pomocne, ponieważ mogą one nie działać w przyszłości. Czy możesz zamiast tego zmienić swoją odpowiedź, aby zawierała streszczenie głównej treści, do której linkujesz? Dzięki temu Twoja odpowiedź będzie bardziej samodzielna i pomoże zachować ją dla innych użytkowników w przyszłości.
Monomeeth

0

Nie. Piaskownica aplikacji oznacza, że ​​te wpisy są przechowywane w sposób, w jaki inna aplikacja nie może ich wyczyścić. Podejrzewam, że można by zrobić jailbreak urządzenia, gdybyś musiał wyczyścić rzeczy.

Całkowicie denerwuję się - to twoje dane i twoje urządzenie, więc frustrujące jest to, że nie jesteśmy w stanie tego kontrolować, zwłaszcza, że ​​pliki cookie i lokalny sklep to problem prywatności, który utrzymuje dane po usunięciu aplikacji.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.