Kontakty wymiany nie pojawiają się w iCloud


9

Na iPadzie i iPhonie mam kilka kont e-mail: trzy Gmail i jedno konto Exchange. Przestałem używać konta Exchange i próbowałem usunąć go z iPhone'a, ale wszystkie moje kontakty zostały usunięte. Na iPadzie konto Exchange jest nadal skonfigurowane, a kontakty nadal tam są.

Czy istnieje sposób, aby przenieść wszystkie kontakty do iCloud i rozpowszechnić je ponownie na iPhonie (i moim MacBooku)?

Odpowiedzi:5

Pomyślałem, że podzielę się tym, jak to zrobiłem, ponieważ jestem nowy w iPhone'ach, iCloud. Znalazłem inne samouczki dotyczące iTunes i takie, ale nie chciałem mieć kłopotów.

Wymagania to konto Gmail i prawidłowe konto iCloud (Apple ID)

 1. Przejdź do swoich kontaktów Google

 2. Kliknij menu Więcej> Eksportuj

 3. Wybierz grupę lub wszystkie kontakty, które chcesz wyeksportować, w zależności od preferencji.

 4. Wybierz format vCard i kliknij przycisk Eksportuj.

 5. Otrzymasz teraz plik contacts.vcf, który został pobrany na komputer. Umieść go na pulpicie, jeśli wolisz.

 6. Zmień nazwę contacts.vcf na yournamehere.vcf (przykład: stephan.vcf)

 7. Zaloguj się do iCloud. www.icloud.com

 8. Kliknij Kontakty Ważna uwaga: Przed importowaniem upewnij się, że na liście nie ma żadnych kontaktów, ponieważ może to nie działać. Strona musi być pusta.

 9. Przeciągnij plik .vcf do okna w obszarze Wszystkie kontakty. Strona zostanie podświetlona niebieskim prostokątem po przeciągnięciu na nią pliku .vcf. Poczekaj chwilę. (Zaimportowanie mojego zajęło około 8 sekund. Mam tylko 136 kontaktów.)

Na iPhonie wybierz Ustawienia> iCloud i upewnij się, że Kontakty są wymienione jako WŁĄCZONE.

Jedyny problem, jaki miałem z tym, to to, że zdjęcia moich kontaktów nie zostały przeniesione. Nie jest to nic wielkiego, jak łatwo to było. Daj mi znać, czy to pomogło.

Źródło: http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=1253546


Ja też próbowałem uporządkować swoje kontakty i natknąłem się na twoją sugestię. To działało dla mnie, chociaż nie mogłem przeciągnąć mojej karty kontaktów, musiałem użyć opcji importowania na icloud. Ale zadziałało tak samo.

1

Nie będzie automatycznej synchronizacji między Exchange a iCloud. Możesz ręcznie zaimportować kontakty do iCloud. Można to zrobić na różne sposoby, w zależności od wielu czynników:

Jeśli masz program Microsoft Outlook z dostępem do tego samego konta Exchange:

 1. Eksportuj wszystkie kontakty jako vcf (kilka wskazówek tutaj: Eksportuj Outlook )

 2. Zaimportuj do iCloud, wykonując drugą część tego ( Macrumors )

Jeśli nie masz programu Microsoft Outlook, możesz nadal eksportować je z iPada do pliku, który możesz zaimportować do iCloud przy użyciu powyższego linku. Wypróbuj tę aplikację ( Eksportuj kontakty ) lub sprawdź, czy możesz zsynchronizować ją z komputerem za pomocą iTunes (wątpię jednak, aby w tym celu zsynchronizowała się z kontem Exchange).


Uszkodzony link - pomyślałem, że nie chodziło tylko o opublikowanie linku lub dwóch
ransems

1

skomplikowane ... ale mam to działa ... proszę bardzo. Będziesz potrzebować:

 • Outlook 2010 na PC
 • Konto Gmail
 • Konto iCloud.

Aby móc importować karty Outlook .vcf do iCloud, nie będzie można tego zrobić bezpośrednio. Musisz wyeksportować z programu Outlook, a następnie zaimportować na konto Google, a następnie wyeksportować z konta Google w formacie * vCard (w celu zaimportowania do książki adresowej Apple lub innej aplikacji). Tam będziesz mógł przenieść wszystkie swoje kontakty z programu Outlook, dokładnie takie, jakie są, na swoje konto iCloud. Istnieją pewne ograniczenia, ponieważ program Outlook nie pozwala eksportować kilku kart vCard jednocześnie, a Google nie pozwala importować kilku kart vCard jednocześnie. Oto instrukcje, jak to zrobić:

 1. W programie Outlook 2010 przejdź do Plik> Opcje> Poczta, aw sekcji tworzenia wiadomości wybierz „Zwykły tekst” z menu rozwijanego, a następnie naciśnij OK. Jest to bardzo ważne , aby następny krok zadziałał.
 2. Teraz przejdź do kontaktu, naciśnij Command ⌘+ A( Ctrl ⌃+ Adla użytkowników systemu Windows) Spowoduje to wybranie wszystkich kontaktów. Następnie przejdź do wstążki i w sekcji „Udostępnij”, gdzie jest napisane „Przekaż kontakt”, kliknij menu i wybierz „Jako wizytówki” (jeśli nie zrobisz kroku pierwszego, program Outlook zawiesza się przy próbie utworzenia obrazy wizytówek vCard dla każdego kontaktu w wiadomości e-mail).
 3. Jeśli zrobiłeś to dobrze, teraz otworzyło się nowe okno e-mail ze wszystkimi kartami vCard jako załącznikami. Wybierz wszystkie wizytówki i skopiuj.
 4. Utwórz folder i zapisz wszystkie vCard w folderze.
 5. Czas połączyć wszystkie karty vCard w jedną, aby mogły zostać przesłane na konto Gmail, postępuj zgodnie z instrukcjami tutaj.
 6. Po utworzeniu jednego pliku .vcf ze wszystkimi kontaktami (nie próbuj go otwierać, ponieważ nic nie zobaczysz), przejdź do konta Gmail i zaimportuj je. Aby to zrobić, w lewym górnym rogu ekranu, w trzecim rzędzie, zobaczysz słowo „Gmail”. Kliknij menu i wybierz Kontakty. Przechodząc wzdłuż tego samego wiersza, przejdź do „Więcej”, kliknij menu i wybierz „Importuj kontakty”, a następnie wybierz plik .vcf i voilà, Twoje kontakty są teraz w Gmailu.
 7. Teraz wyeksportujemy kontakty. Wybierz Wszystkie kontakty (jeśli masz więcej niż 100 kontaktów, musisz to zrobić w 3 lub 4 częściach, wybierając nie więcej niż 100 kontaktów do wyeksportowania), a następnie naciśnij „Więcej” i wybierz „Eksportuj kontakty”. Użyj ostatniej opcji, formatu * vCard (do importowania do książki adresowej Apple lub innej aplikacji).

To da ci pliki VCF ze wszystkimi kontaktami, w formacie, który iCloud zaakceptuje bez problemów, a następnie po prostu zsynchronizuj urządzenie z iOS i to wszystko.

Nie próbuj eksportować pliku CSV z programu Outlook, aby zaimportować do Gmaila, ponieważ spowoduje to zrzucenie większości informacji kontaktowych do notatek zamiast pól. Mam nadzieję, że to zadziała dla was wszystkich, ponieważ zadziałało dla mnie.


0

Nie mam konta Google ani komputera z systemem Windows z programem Outlook.

Używam iOS 9, a mój iPhone był połączony z serwerem Exchange mojej pracy (2010 - wersja 14) ze wszystkimi moimi kontaktami osobistymi.

Kupiłem nowego Macbooka i chciałem połączyć moje iMessages na Macbooku z kontaktami w moich telefonach, ale nie chciałem połączyć mojego komputera osobistego z serwerem Exchange mojej pracy.

Więc ... to były kroki, które podjąłem, aby przenieść moje kontakty z Exchange do iCloud.

Zaloguj się do interfejsu internetowego OWA serwera Exchange (zazwyczaj https://your.exchangeserver.com/owa )

Kliknij Kontakty po lewej stronie.

Po prawej stronie powinna znajdować się lista kontaktów. Wybierz kilka z nich (musiałem to zrobić w 3 pęczkach, ponieważ narzekałem, gdy wybrałem zbyt wiele). Kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz „Prześlij jako załącznik”. Załącza je wszystkie jako pojedyncze załączniki, po 1 .vcf każdy. Wysłałem e-mail do siebie.

Kiedy otrzymałem wszystkie e-maile, zapisałem wszystkie załączniki w katalogu.

Teraz ... w telefonie, w aplikacji Ustawienia-> Poczta, kontakty, kalendarze Poszłam na konto Exchange i wyłączyłam synchronizację kontaktów. Powiedziała mi, że usunie wszystkie moje kontakty Exchange na telefonie, a kiedy to zaakceptowałem, zrobiło to.

Więc teraz nie miałem kontaktów.

Na moim MacBooku zalogowałem się na iCloud.com i kliknąłem „Kontakty”.

Z Findera jako test przeciągnąłem i upuściłem pojedynczy plik .vcf w drugim okienku z lewej strony (gdzie znajduje się lista kontaktów). Zaimportowano dobrze.

Ale przeciąganie i upuszczanie więcej niż 1 zawsze powodowało błąd importu (komunikat o błędzie przypominał „złe dane w polu”).

Nie chciałem importować 188 plików pojedynczo. Chciałem zrobić je wszystkie naraz. Po przeczytaniu w Internecie podejrzewałem, że iCloud może zaimportować więcej niż 1 rekord na plik, więc połączyłem je wszystkie w 1 plik.

W tym celu otworzyłem terminal i zmieniłem katalog, w którym zapisałem pliki .vcf. Potem uruchomiłem to:

cat *.vcf >> all_contacts.vcf

Następnie przeciągnąłem plik all_contacts.vcf do okienka listy kontaktów iCloud.com i zaimportowałem wszystkie 188 doskonale. Nawet zdjęcia moich kontaktów.

Na telefonie przeszedłem do aplikacji Ustawienia-> Poczta, kontakty, inne, a następnie wybrałem konto iCloud. Włączyłem synchronizację kontaktów i one już tam były.

Mam nadzieję że to pomoże.


-1

Istnieje aplikacja za 0,99 USD, która może przenieść Twoje kontakty Exchange do iCloud w ciągu kilku sekund. Nazywa się to „Contact Mover i synchronizacja konta”. Możesz przeczytać o tym na:

http://itunes.apple.com/us/app/contact-mover-account-sync/id582605968?mt=8


3
Autopromocja nie jest całkowicie niedostępna, ale przynajmniej powiedz tak w swojej odpowiedzi.
nohillside

Po dosłownie półtorej godzinie przy wsparciu Apple, a oni w końcu powiedzieli, że to niemożliwe, znalazłem powyższe informacje. Wspomniana wyżej aplikacja kosztuje teraz (18.11.14) 3,99 USD, ale jest warta każdego grosza. Synchronizacja była łatwa i bezbolesna.

-1

fwiw, możesz skonfigurować kontakty na urządzeniu Apple (iOS10 lub nowszym i przynajmniej MacBook Pro Mojave), aby korzystać z konta Microsoft Exchange, otwierając aplikację Kontakty na iOS lub MacBook Pro> Preferencje> Konta> Dodaj konto ( exchange, yahoo itp.)> pozwól mu się skonfigurować (tzn. nie ręcznie)> zaloguj się na swoje konto źródłowe (np. ms exchange lub yahoo itp.), a jeśli dezaktywujesz konto iCloud w oknie Kontakty> Konta, to wygrałeś ' mają duplikaty. pozwala to używać serwera MS Exchange na wszystkich urządzeniach i komputerach zamiast iCloud. :)


Witamy w Zapytaj inaczej. Ta odpowiedź może komuś pomóc, ale bardzo trudno jest stwierdzić, w jaki sposób została napisana. Czy możesz spojrzeć na inne już udzielone odpowiedzi i sformatować je, aby łatwiej było je czytać i rozumieć?
fsb
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.