Dlaczego AppleTV wyświetla komunikat „Wystąpił błąd podczas ładowania tej zawartości. Spróbuj ponownie później ”błąd?


9

Kupiłem AppleTv kilka tygodni temu (Czarny piątek), dzięki czemu wszystko działa poprawnie. Lubię Netflix i podcasty wideo, ogólnie rzecz biorąc, było świetnie.

Potem niespodziewanie zaczęło się wczoraj i coraz częściej dzisiaj pojawia się błąd:

Wystąpił błąd podczas ładowania tej treści. Spróbuj ponownie później.

Wszystkie filmy wideo zaczynają się odtwarzać i odtwarzane są zwykle przez minutę lub dłużej, ale potem zatrzymują się i pojawia się ten komunikat. Mogę wrócić do poprzedniego ekranu i ponownie wcisnąć przycisk odtwarzania, aby odtworzyć zawartość jeszcze przez około minutę.

Zauważyłem to dzięki podcastom wideo, strumieniowaniu Netflix i strumieniom YouTube.

Czy może to być problem z AppleTV, czy może to być mój dostawca usług internetowych? Myśli, rozwiązania docenione ...

Odpowiedzi:


10

Jeśli przytrzymasz przycisk Menu i strzałkę w dół na pilocie przez 10 sekund, aż dioda LED z przodu Apple TV zacznie migać. Puść przyciski, a Apple TV wykona miękki restart.
To zdarza się mi kilka razy w tygodniu i wydaje się, że to rozwiązuje problem.


4

Naprawiłem mój, wracając do menu stv i próbując go odtworzyć ponownie.

W moim przypadku przesyłałem strumieniowo zawartość z iPada.


2

Myślę, że naprawiłem problem. Odłączyłem AppleTV i włączyłem ponownie (ponieważ nie mogłem znaleźć sposobu na ponowne uruchomienie za pomocą interfejsu użytkownika, #fail), a teraz moje programy wydają się grać bez problemów.

Inną dziwną rzeczą było to, że musiałem kilka razy "zrestartować komputer", ponieważ dwa razy nie udało się w pełni załadować menu, a pilot był całkowicie niereagujący ... Zaczyna brzmieć, jakbym mógł mieć wadliwy moduł ... .


2

W przypadku mojego Apple TV 4K odpowiedź Buddy również działała, ale mój pilot nie ma strzałki w dół. Musiałem ponownie uruchomić Apple TV, naciskając jednocześnie przycisk MENU i przycisk TV przez kilka sekund, aż dioda LED zacznie migać i telewizor zgaśnie.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


-1

jak wszyscy widzieli ten błąd również. źródłem może być cokolwiek z Apple TV, które nie może skontaktować się z serwerem, na którym znajduje się treść, więc wszystko w sieci lokalnej uniemożliwia dostęp, taki jak router. Lub jeśli zmienisz wejście telewizora podczas ładowania i wstrzymania wideo, po powrocie możesz zobaczyć ten błąd i jego przyczynę z powodu bzdur DRM.

Istnieje również opcja ponownego uruchomienia w ustawieniach, więc nie musisz już odłączać Apple TV.

obecnie widzę tylko ten błąd, gdy próbuję wysłać wideo przez airplay z mojego iPhone'a, gdy wideo jest w formacie, który nie może zrozumieć Apple TV, zwykle z aplikacji korzystającej z widoku internetowego i wideo jest ładowane stamtąd zamiast safari.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.