Obrazy są przerywane zniekształcone po wklejeniu do programu Power Point


2

To tylko niewielki dodatek do istniejącego tematu, ale doprowadza mnie to do szału i nie widzę nigdzie odpowiedzi ani nie mam czasu na zdobywanie punktów użytkownika. Ostatnio niechętnie przeniosłem się do High Sierra na moim MacBooku i MacBooku Pro (mam wiele starych programów, z których jestem zadowolony). Podczas wklejania obrazów z przeglądarki lub pdf (lub prawdopodobnie nigdzie) do programu Office 2008 Power Point często wychodzą one z pochylenia w sposób pokazany przez innych. Nie wydaje się to istotne, jeśli używam klawiszy skrótu lub Wklej lub Wklej specjalnie. To, co czasem go wyleczy, to zamknięcie Power Pointa i ponowne otwarcie go, co oczywiście nie jest zbyt praktyczne. Mogę wkleić do programu Illustrator, więc wydaje się, że jest to problem z Power Point. Czy ktoś to wymyślił?

Dzięki,

Barbara


1
To jest 10-letnie oprogramowanie działające na (zasadniczo) zupełnie nowym systemie operacyjnym. Niektóre osoby nie mogą nawet uruchomić pakietu Office 08 w systemie operacyjnym nowszym niż El Cap, który działa nawet w niewielkim stopniu.
Steve Chambers

Odpowiedzi:


1

Pomiń kopiowanie / wklejanie bezpośrednio do procedury programu PowerPoint, a zamiast tego wklej skopiowany obraz do nowego dokumentu Preview.app, wyeksportuj obraz do pliku .gif, .png lub .jpg w komputerze, a następnie zaimportuj plik do programu PowerPoint . To wymaga więcej kroków, ale powinno działać.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.